Czy można zaciagnąć kredyt gotówkowy kiedy ma się umowę na czas określony

Dyskusja w 'Kredyty gotówkowe' rozpoczęta przez użytkownika miki22, 25 Luty 2014.

  1. miki22

    miki22 Member

    Dołączył:
    24 Luty 2014
    Wiadomości:
    42
    Docenione treści:
    0
    witam

    Moje pytanie związane jest z zaciagnieciem kredyt gotówkowego na kwotę 7000 zł. Niestety mam pewne obawy czy go dostanę, a pilnie potrzebuję, ponieważ ma w pracy jedynie podpisaną umowę na czas określony. Czy ma to znaczenie dla banku? Jakie mam szansę otrzymania kredytu?
     
  2.  
  3. marzena

    marzena Member

    Dołączył:
    18 Marzec 2014
    Wiadomości:
    43
    Docenione treści:
    0
    Zależy na jak długo masz umowę. 7000 zł to nie jest jakaś kolosalna kwota i wystarczy umowa o pracę na okres 3 lat. W tym czasie bowiem kredyt spłacisz wraz z odsetkami. Myślę, że nie będzie problemu z uzyskaniem takiego kredytu.
     
  4. a.h.80

    a.h.80 New Member

    Dołączył:
    20 Marzec 2014
    Wiadomości:
    11
    Docenione treści:
    0
    Wszystko zależy od tego na jaki okres masz podpisaną umowę i na jaki czas chcesz brać kredyt. Ile w tym czasie zarobisz. Problem może pojawić się kiedy chcesz pożyczyć 7 tyś, a na podstawie umowy bank będzie wiedział, że zarobki masz zagwarantowane na kwotę 5 tyś.
     
  5. Joanna41

    Joanna41 Member

    Dołączył:
    29 Styczeń 2014
    Wiadomości:
    101
    Docenione treści:
    0
    W tej sytuacji polecam Ci konsultacje ze specjalistami z http://pozyczka24.info.pl. Maja bardzo rzetelna wiedze.
     
  6. autor12

    autor12 Member

    Dołączył:
    8 Styczeń 2014
    Wiadomości:
    57
    Docenione treści:
    0
    Zasada jest jedna banki są wstanie udzielić ci kredytu ale pod warunkiem że na czas na jaki masz zawarta umowę
    Przykład masz umowę na 12 miesięcy jeszcze to maksymalny okres kredytowania do 12 miesięcy chyba ze przedstawisz stosowne zaświadczenie od pracodawcy że taka umowa ma być przedłużona ze pracodawca ma taki zamiar.
    Po drugie jeżeli jest pani na okresie próbnym to marne szanse i jeszcze jeżeli to już nap 2 umowa warto to tez przedstawić kilka banków na pewno sie na to zgodzi tylko na zasadzie że to jest umowa o prace a nie zlecenie
    na zleceniu tylko okres zatrudnienia na obecnej umowie może być brany na określenie czasu kredytowania.
    Pisze to z doświadczenia a banków nie chce wymieniać pozdrawiam
     
  7. kredytek

    kredytek New Member

    Dołączył:
    1 Maj 2014
    Wiadomości:
    11
    Docenione treści:
    0
    witam
    Jest taka mozliwośc Eurobank ma teraz ciekawa ofertee albo Geting Bank ja korzystam z ich usług z minimalna 1680 spróbój
     
Inne zbliżone wątki do: można zaciagnąć
Forum Tytuł Data
Kredyty gotówkowe Gdzie można zaciągnąć pożyczkę gotówkowa bez zaświadczeń o dochodach 27 Luty 2014
Kredyty gotówkowe Pożyczka gotówkowa bez zaświadczeń - w jakim banku można ją uzyskać? 5 Marzec 2014
Kredyty gotówkowe Jak można dostać pożyczkę gotówkowa z karty kredytowej Millenium ? 28 Luty 2014
Kredyty gotówkowe Czy kredyt gotówkowy można zaciągać na dowolny cel? 20 Grudzień 2013
Kredyty gotówkowe ile można dostać kredytu ?? 31 Październik 2013

Poleć tę stronę