Czy otrzymam kredyt dzialalnosc istniejaca 3 miesiace,bez dochodu?

Dyskusja w 'Kredyty firmowe' rozpoczęta przez użytkownika itko, 8 Kwiecień 2013.

  1. itko

    itko Guest

    Dzień Dobry,mam takie pytanie,działalność 3 miesiące,bez dochodu,kredyt 55tys,przydałaby mi się konsolidacja,umowa o pracę na pół etatu,czy jest gdzieś jakieś wyjście aby Jakiś Bank udzielił takiego kredytu,o ratach poniżej 1500zł..
     
  2.  
  3. krzysztof_nowakowski

    krzysztof_nowakowski New Member

    Dołączył:
    20 Marzec 2013
    Wiadomości:
    21
    Docenione treści:
    0
    Lepiej będzie pobrać kredyt indywidualny, gdyż można udokumentować dochód pochodzący z umowy o pracę. Niestety brak dochodu = brak kredytu. Oprócz tego czas prowadzenia działalności może być również za krótki.
    Pozdrawiam,
    Krzysztof Nowakowski
    k.nowakowski@donarium.pl
     
  4. aneta1983

    aneta1983 Member

    Dołączył:
    13 Kwiecień 2013
    Wiadomości:
    30
    Docenione treści:
    0
    W banku raczej chyba nie. Ale myślę że na pewno ktoś udzieli Ci pożyczki prywatnej. Takich teraz jest bardzo dużo a ze wzgledu na wysoką konkurencję mają one stosunkowo niskie oprocentowanie. Myślę że taką pożyczkę lepiej wziąc niz w banku.
     
  5. aneta1983

    aneta1983 Member

    Dołączył:
    13 Kwiecień 2013
    Wiadomości:
    30
    Docenione treści:
    0
    Witam

    I jak tam? Udało się Panu ów kredyt uzyskać? Gdzie Pan go nabył w banku czy też w instytucji pozabankowej? Pozdrawiam
     
  6. holmek

    holmek Member

    Dołączył:
    8 Czerwiec 2013
    Wiadomości:
    45
    Docenione treści:
    0
    W instytucjach pozabankowych, które pośredniczą w załatwianiu kredytów jak najbardziej możesz spróbować i nie powiem, że na pewno dostaniesz te pieniądze, których oczekujesz, ale z pewnością masz bardzo duże szanse na powodzenie.
     
  7. matti

    matti Member

    Dołączył:
    17 Lipiec 2013
    Wiadomości:
    39
    Docenione treści:
    0
    Żaden bank nie udzieli w takiej sytuacji kredytu na firmę jeśli nie ma udokumentowanego dochodu. Istnieje obawa, iż kredyt nie będzie spłacany. Miejscem, gdzie można dostać kredyt w takiej sytuacji są instytucje pozabankowe lub też osoby prywatne.
     
Inne zbliżone wątki do: otrzymam kredyt
Forum Tytuł Data
Kredyty firmowe Kredyt bez zabespieczeń do 700 000zł 23 Styczeń 2019
Kredyty firmowe Kredyty dla firm najlepsze warunki zapraszam 10 Wrzesień 2018
Kredyty firmowe Kredyt dla nowej spółki z o o 30 Lipiec 2018
Kredyty firmowe Kredyt firmowy 8 Wrzesień 2017
Kredyty firmowe Kredyt dla firmy. Obrotowy, inwestycyjny i dofinansowany. 29 Kwiecień 2017

Poleć tę stronę