Czy realne jest obciecie marzy w przypadku kredytu hipotecznego DB

Dyskusja w 'Kredyty hipoteczne' rozpoczęta przez użytkownika tomek, 14 Luty 2013.

  1. tomek

    tomek Guest

    Na marży ponoć jest szansa na zejście do 3,5% - jeśli na konto w db będzie spływać moje wynagrodzenie. Niestety nie mogę dłużej czekać, do 8 stycznia mam czas w umowie przedwstępnej. Myśli pan, że realne jest jeszcze obcięcie marży w przypadku DB? W biku za bardzo historii nie mam, więc rating pewnie słaby. Jedynie karta kredytowa na 10 tys spłacana w czasie.

    pozdrawiam
    Tomek
     
  2.  
  3. marcin

    marcin Guest

    Ok rozumiem. Powiem tak jak rozumiem ma pan dochód z umowy o pracę?. A jaka jest łączna kwota zobowiązań?. I ile potrzebujemy kredytu?.
     
  4. barbarag

    barbarag Member

    Dołączył:
    18 Kwiecień 2013
    Wiadomości:
    40
    Docenione treści:
    0
    Ja nie spotkałam się z czymś takim jak dochód marży, który jest możliwy do przejęcia. Na ogół nie ma takich możliwosci ale być może w DB jest to możliwe.
     
  5. Lisek

    Lisek New Member

    Dołączył:
    28 Maj 2013
    Wiadomości:
    24
    Docenione treści:
    0
    Ja też pierwsze słyszę, ale w różnych bankach różnie bywa. Poza tym wiem ze ciężko jest dostać kredyt hipoteczny jeśli nie ma się spłaconej karty kredytowej, zazwyczaj to warunek jest aby taki kredyt uzyskać.
     
  6. Negocjator

    Negocjator New Member

    Dołączył:
    6 Czerwiec 2013
    Wiadomości:
    4
    Docenione treści:
    0
    Istnieje możliwość negocjowania marży z bankiem, jednak nie każdy ma do tego ,, dostęp". Jeżeli chciałby Pan dobrą ofertę z niską marżą mogę pomóc w tym temacie. Mogę negocjować ze wszystkimi największymi (pewnymi) bankami dzięki czemu można wybrać najlepszą ofertę. W razie zainteresowania proszę o wiadomość na priv
     
  7. DoradztwoKredytowe

    DoradztwoKredytowe New Member

    Dołączył:
    14 Czerwiec 2013
    Wiadomości:
    27
    Docenione treści:
    0
    Rozumiem, że marża tyczyła się Euro, obecnie marża oscyluję na poziomie od 2,5% do 2,8.
    Natomiast w PLN, marża wynosi 1,2% bez znaczenia na wkład własny, 0% prowizji.
     
  8. pawik

    pawik Member

    Dołączył:
    8 Czerwiec 2013
    Wiadomości:
    40
    Docenione treści:
    0
    Ja myślę, że najlepiej by było po prostu pójść do DB i się zapytać, gdyż zasadniczo warunki w bankach mogą się zmieniać praktycznie cały czas. Ponadto dla stałych klientów banku mogą być nieco inne niż dla pozostałych.
     
  9. DoradztwoKredytowe

    DoradztwoKredytowe New Member

    Dołączył:
    14 Czerwiec 2013
    Wiadomości:
    27
    Docenione treści:
    0
    Z mojej strony to była to odpowiedź ze samego źródła.
     
Inne zbliżone wątki do: realne jest
Forum Tytuł Data
Kredyty hipoteczne jak sprawdzic czy mieszkanie jest zadluzone 1 Luty 2017
Kredyty hipoteczne kredyt hipoteczny transze - co to jest 20 Listopad 2013
Kredyty hipoteczne Hipoteka w BGŻ nie jest opłacalna 19 Październik 2013
Kredyty hipoteczne Do kredytu potrzebny jest operat szacunkowy wartosci nieruchomosci 21 Luty 2013

Poleć tę stronę