czy w parabanku można konsolidować??

Dyskusja w 'Kredyty konsolidacyjne' rozpoczęta przez użytkownika bekcham, 28 Kwiecień 2013.

  1. bekcham

    bekcham Member

    Dołączył:
    23 Kwiecień 2013
    Wiadomości:
    43
    Docenione treści:
    1
    Witam''

    Mam kilka kredytów, które spłacam. W sumie zostało jeszcze tego sporo, a to sprawia, że w dużym stopniu męczą mnie odsetki od kazdego kredytu. Niestety jestem takze wpisany w KRD co sprawia, że już żaden bank nie udzieli mi kredytu. Chciałem jednak dokonać konsolidacji, dlatego też poradźcie czy w parabankach można konsolidować kredyty?
     
  2.  
  3. krzysztof_nowakowski

    krzysztof_nowakowski New Member

    Dołączył:
    20 Marzec 2013
    Wiadomości:
    21
    Docenione treści:
    0
    Parabanki nie mają w ofercie konsolidacji. Nawet gdyby miały - bardzo gorąco bym je odradzał.
    Pozdrawiam,
    Krzysztof Nowakowski
    www.donarium.pl
     
  4. holmek

    holmek Member

    Dołączył:
    8 Czerwiec 2013
    Wiadomości:
    45
    Docenione treści:
    0
    Nie, takie możliwości istnieją jedynie w bankach, a przy wpisie do KRD nie jest możliwe uzyskanie takiej konsolidacji. W tej sytuacji trzeba sobie radzić w inny sposób, a więc proponowałbym jakąś pożyczkę prywatną, bo na instytucje nie ma co liczyć.
     
  5. mikado

    mikado Member

    Dołączył:
    17 Lipiec 2013
    Wiadomości:
    36
    Docenione treści:
    0
    Można, ale jest to mniej rozpowszechnione niż w bankach i na nieco gorszych warunkach. Zresztą zawsze najtaniej pożyczkę jak również i konsolidację można dostać w banku, a nie w parabanku. No cóż, jednak nie wszyscy wybierają tę opcję.
     
  6. kras

    kras Member

    Dołączył:
    31 Sierpień 2013
    Wiadomości:
    50
    Docenione treści:
    0
    Tak kredyt konsolidacyjny jest o wiele trudniej dostępny w parabanku, a dzieje się tak dlatego, ze jego warunki są gorsze dla klienta. Wyższe oprocentowanie jest tutaj..
     
  7. papkin33

    papkin33 New Member

    Dołączył:
    16 Wrzesień 2013
    Wiadomości:
    29
    Docenione treści:
    0
    W parabanku nie można konsolidować, bo parabanki nie mają zasadniczo takich produktów w ofercie. Najlepszym wyjściem jest zatem nadal spłacać tak jak się spłacało do tej pory i nie brać dodatkowych pożyczek.
     
  8. Michael76

    Michael76 New Member

    Dołączył:
    14 Październik 2013
    Wiadomości:
    8
    Docenione treści:
    0
    Jezeli jest pan w krd mozna postarać sie o konsolidacje w skokach one konsolidują zobowiązania swoich kilentów i nie są jakoś strasznie droższe od banków pozdrawiam Michał
     
  9. kosma67

    kosma67 Member

    Dołączył:
    10 Październik 2013
    Wiadomości:
    31
    Docenione treści:
    0
    Najlepszym wyjściem jest mimo wszystko zapytanie się w bankach, gdyż w parabankach nie ma możliwości konsolidowania.
     
  10. milaj

    milaj Member

    Dołączył:
    21 Listopad 2013
    Wiadomości:
    35
    Docenione treści:
    0
    Parabanki ze swego założenia nie oferują konsolidacji kredytów. Można tam dostać pożyczkę łatwiej niż w banku, ale na pewno nie można konsolidować.
     
  11. seniorita22

    seniorita22 Member

    Dołączył:
    15 Grudzień 2013
    Wiadomości:
    31
    Docenione treści:
    0
    Konsolidacja nie wchodzi w grę. W banku jest oczywiste, że w tej sytuacji nie można dostać kredytu, a więc pozostaje spłacać to co jest do spłacenia.
     
Inne zbliżone wątki do: parabanku można
Forum Tytuł Data
Kredyty konsolidacyjne Czy można konsolidować różne kredyty. 23 Grudzień 2013
Kredyty konsolidacyjne kredyt konsolidacyjny gdzie można szybko podjąć?> 20 Listopad 2013

Poleć tę stronę