czy warto zaciagnąć pożyczkę w vivus i podobnych parabankach?

Dyskusja w 'Vivus forum' rozpoczęta przez użytkownika muszka33, 28 Wrzesień 2013.

  1. muszka33

    muszka33 Member

    Dołączył:
    6 Wrzesień 2013
    Wiadomości:
    70
    Docenione treści:
    0
    witam

    Jak sądzicie, czy warto zaciagnąć pożyczkę w parabankach, mam na myśli Vivus i inne parabanki???
     
  2.  
  3. lechu78

    lechu78 Member

    Dołączył:
    11 Październik 2013
    Wiadomości:
    40
    Docenione treści:
    0
    Szczerze mówiąc to uważam że nie jest to zbyt dobre rozwiązanie. Takie instytucje są o wiele droższe aniżeli w zwykłych bankach....opłaca się tylko osobom które mają niekorzytstną sytuację w BIK.
     
  4. mariusz-matusik

    mariusz-matusik New Member

    Dołączył:
    24 Czerwiec 2013
    Wiadomości:
    26
    Docenione treści:
    0
    ja zaciągnąłem, ale skorzystałem z promocji 1200 na 30 dni bez żadnych kosztów, następne pożyczki mają już strasznie wysokie koszty
     
  5. Rafał873

    Rafał873 Member

    Dołączył:
    24 Listopad 2013
    Wiadomości:
    49
    Docenione treści:
    0
    Czy opłaca się... To zależy, czego potrzebujesz. Jeśli masz do opłacenia jakiś pilny rachunek/wydatek, który po prostu nie może czekać, a masz negatywny BIK i nie dostaniesz pożyczki w banku, a od rodziny też nie chcesz pożyczać, to skorzystanie z oferty sprawdzonych, międzynarodowych firm pożyczkowych może być rozsądnym (lub jedynym) rozwiązaniem.

    Więcej szczegółów i listę rzetelnych podmiotów pożyczkowych znajdziesz na www.portal-pozyczkowy.pl
     
  6. milaj

    milaj Member

    Dołączył:
    21 Listopad 2013
    Wiadomości:
    35
    Docenione treści:
    0
    Z punktu widzenia uczciwości warunków opłaca się, ale jeśli chodzi o koszty, to nie. Jeśli natomiast ktoś w banku pożyczki nie dostanie, to branie jej w tego typu instytucjach jest najlepszym wyjściem.
     

Poleć tę stronę