Dla dłużnika.

Dyskusja w 'Szybkie kredyty' rozpoczęta przez użytkownika prawnik470, 29 Listopad 2013.

  1. prawnik470

    prawnik470 Member

    Dołączył:
    21 Listopad 2013
    Wiadomości:
    32
    Docenione treści:
    0
    Gdzie dostaniemy najlepsze warunki dla szybkiego kredytu. Dodatkowo osoba ta ma zły bik, a więc raczej nie chodzi o bank.
     
  2.  
  3. Finane

    Finane Member

    Dołączył:
    14 Sierpień 2013
    Wiadomości:
    130
    Docenione treści:
    0
    W takim wypadku tylko firmy pozabankowe takie jak np. ProfiCredit - jeśli większa suma
     
  4. okpl

    okpl Member

    Dołączył:
    3 Grudzień 2013
    Wiadomości:
    36
    Docenione treści:
    1
    A ja zdecydowanie bym odradzał branie pożyczki w ProfiCredit. To najbardziej nieprzyjazna firma pozabankowa.
     
  5. eweline1989

    eweline1989 Member

    Dołączył:
    23 Luty 2014
    Wiadomości:
    29
    Docenione treści:
    0
    Witam Serdecznie.
    Ja proponuje karte kredytowa sama sprawdziłam i faktycznie nie potrzeba zadnych dokumentów potwierdzajacych dochody .
    Proponuje ludziom w potrzebie oferte banku Link pod spodem .. karta kredytowa z limitem min 1100 zł bez zaswiadczen o dochodach . Ja pracowałam na umowie zlecenie a w dodatku juz byłam zadłuzona.
    Wiadomo ze nie dostałabym w innym banku karty kredytowej na umowie zlecenie a w tym dostałam bez problemu i nie trzebababyło udokumentowac swoich wynagrodzen w dodatku mozna połaczyc dochody z chłopakiem lub mezem czy zona wtedy dostaje sie wiekszy limit . A najfajniejsze jest to ze jak kurier wróci do banku z podpisana umowa to kwote jaka ci zaproponowali moga przelac ci na konto zanim przyjdzie karta z pinem ty juz posiadasz potrzebne ci pieniadze.
    Przez link wypełnią Państwo wniosek , nastepnie dzwonia aby upewnic sie ze jestesmy zainteresowani oraz pytaja o zarobki itp... w rozmowie telefonicznej odrazu mówia czy dostaniemy limit kredytowy i na jaka kwote a nastepnie wysyłaja kuriera z umowa . Po podpisaniu umowy i daniu ksero dowodu osobistego czekamy tylko na karte kredytowa. W razie braku pracy mozna na rok zamrozic spłate karty całkowicie za darmo bez dodatkowych odsetek. Naprawde polecam ja równiez posiadam karte i jestem zadowolona. Wypełnij wniosek napewno oddzwonia
    eweline1989.produktyfinansowe.pl/e/lead/857/
     

Poleć tę stronę