Długi a wyjazd za granice

Dyskusja w 'Forum dłużników' rozpoczęta przez użytkownika Megi81, 8 Sierpień 2016.

  1. Megi81

    Megi81 New Member

    Dołączył:
    8 Sierpień 2016
    Wiadomości:
    1
    Docenione treści:
    0
    Witam , mam pytanie a propo niesplaconych kredytów ,ktore zostawiłam w Polsce jakieś 6 lat temu .... Wyjechałam z polski 6 lat temu i niestety zostały mi niesplacone 2 kredyty w bankach i cos tam na pewno z telefonem , który był na abonament... Niestety tak potoczyło sie , ze nie mogłam spłacić długu -niepowodzenie prowadzenia własnej działalności , brak pracy itp. Wiem, ze jeszcze przez jakiś czas przychodziły upomnienia chyba komornicze na adres pod którym mieszkałam ale jakiś czas temu ucichlo. Wybieram sie za jakiś czas do kraju i zastanawiam sie co mogło stać sie z tymi długami ?? Czy mogły sie przedawnic mimo iż niesplacone?? Czy mogę mieć jakieś problemy przy przekraczaniu granicy ?? . Czy mozna to gdzieś sprawdzić ? Z góry dziękuje za odpowiedz
     
  2.  
Inne zbliżone wątki do: Długi wyjazd
Forum Tytuł Data
Forum dłużników Długi, otwieranie konta bankowego i przelewy na nie. 5 Sierpień 2018
Forum dłużników Proszę o pomoc! Przez byłego partnera zostałam z długiem 24 Sierpień 2017
Forum dłużników Kolosalne długi w chwilówkach nie mam pracy 16 Luty 2016
Forum dłużników Kredyt na długi 10 Czerwiec 2015
Forum dłużników Poszukiwane osoby, które podżyrowały pożyczkę, a teraz spłacają cudze długi 15 Wrzesień 2014

Poleć tę stronę