Do kredytu potrzebny jest operat szacunkowy wartosci nieruchomosci

Dyskusja w 'Kredyty hipoteczne' rozpoczęta przez użytkownika jolly, 21 Luty 2013.

  1. jolly

    jolly Guest

    Witam.
    Teraz mam juz wiecej danych:). Niestety do kredytu potrzebny jest operat szacunkowy wartości nieruchomości. Jeśli nie posiada go Pani to należy go wykonać przez nas. Koszt w przypadku domu to 2640 + koszty dojazdu rzeczoznawcy...
    Kilka danych o parametrach ewentualnego kredytu:
    1. kwota łącznych prowizji max.34%;
    2. kwota kredytu: 80.000 złotych;
    3. Okres kredytowania wybrałem maksymalny aby zachować zdolność: 240 miesięcy;
    4. Rata miesięczna: 880,87 (według kalkulatora Banku);
    5. Oprocentowanie roczne: 12%
    Z punktu 1) prowizja dla nas wynosi 10% + VAT na podstawie odrębnej umowy.
    Pozdrawiam.

    P.S.
    Okres załatwienia wszystkich spraw związanych z uruchomieniem kredytu licząc od czasu złożenia dokumentów wynosi 14 dni roboczych.
    Jeśli jest Pani zainteresowana zanim podejmiemy decyzję o wykonaniu operatu prześlę dane jakie należy uzupełnic w celu sprawdzenia mozliwości uzyskania kredytu.
     
  2.  
  3. ciukoretka

    ciukoretka New Member

    Dołączył:
    29 Maj 2013
    Wiadomości:
    16
    Docenione treści:
    0
    Ojej czemu taka wysoka kwota za operat ? Wiem że to zależy od banku, ale myśmy brali hipoteczny w Pekao S.A. i nas operat wyszedł 800zł, bez żadnych dodatkowych kosztów. Jestem zszokowana tą kwotą tutaj podaną, szczególnie że myśmy mieli kredyt na 240tys
     
Inne zbliżone wątki do: kredytu potrzebny
Forum Tytuł Data
Kredyty hipoteczne Problem z odpisaniem byłej od kredytu 27 Listopad 2018
Kredyty hipoteczne banki odmawiają kredytu hipotecznego na zakup działki powyżej 30 arów 31 Maj 2017
Kredyty hipoteczne db, spłata kredytu po 14 m-cach, prośba o interprerację 27 Lipiec 2016
Kredyty hipoteczne Jak wybrać najkorzystniejszą ofertę kredytu hipotecznego? 26 Lipiec 2014
Kredyty hipoteczne Szukam kredytu 11 Marzec 2014

Poleć tę stronę