Gdzie dostanę kredyt?

Dyskusja w 'Kredyty gotówkowe' rozpoczęta przez użytkownika pawik, 15 Lipiec 2013.

  1. pawik

    pawik Member

    Dołączył:
    8 Czerwiec 2013
    Wiadomości:
    40
    Docenione treści:
    0
    Witam. Potrzebuję trochę gotówki i dlatego też chciałem zapytać gdzie dostanę kredyt gotówkowy, który nie będzie zbyt drogi i jednocześnie będzie możliwość wcześniejszej spłaty. Mój dochód to 1400 zł. netto.
     
  2.  
  3. helena6565

    helena6565 Member

    Dołączył:
    14 Lipiec 2013
    Wiadomości:
    71
    Docenione treści:
    0
    Na twoim miejscu spróbowałabym w bGZ bardzo rpzyjazny dla klienta bank. Oferują niskie oprocentowanie kredytów - 5 % w skali roku, dlatego myślę ze możesz uzyskać tu kredyt.
     
  4. mikado

    mikado Member

    Dołączył:
    17 Lipiec 2013
    Wiadomości:
    36
    Docenione treści:
    0
    Ja polecałbym w tej sytuacji udanie się do oddziału Polbanku i zapytanie o warunki kredytu, a trzeba nadmienić, że Polbank jest miejscem, gdzie prawdopodobnie dostaniesz kredyt. Nie wiem jaka cię interesuje kwota, a więc trudno mi powiedzieć czy będzie ona satysfakcjonująca.
     
  5. Fundusz Korona

    Fundusz Korona Member

    Dołączył:
    1 Lipiec 2013
    Wiadomości:
    32
    Docenione treści:
    0
    jeśli chodzi o prostotę otrzymania polecam mBank ale oprocentowanie nie jest najniższe. Dobrze skorzystać z porównywarki takiej jak starfinance.pl tm powinny być aktualne oferty.

    Pozdrawiam,
    Fundusz Korona
    funduszkorona.pl
     
  6. shine

    shine New Member

    Dołączył:
    11 Wrzesień 2014
    Wiadomości:
    18
    Docenione treści:
    0
    NA pewno dostaniesz na http://www.pozyczki-bez-bik.pl . Tam nie zmonitorują Ci dochodu oraz koszta są niskie.
     
  7. serene1

    serene1 New Member

    Dołączył:
    14 Grudzień 2014
    Wiadomości:
    17
    Docenione treści:
    1
    ja ostatnio brałam w http://gotowkowe-kredyty.pl i jestem bardzo zodowolona. Szybko sprawnie i minimum formalności. Nie sprawdzano mi biku. A nie mam za dobrej sytuacji i historii kredytowej
     
Inne zbliżone wątki do: Gdzie dostanę
Forum Tytuł Data
Kredyty gotówkowe Gdzie uczciwa pożyczka pozabankowa? 7 Grudzień 2014
Kredyty gotówkowe Gdzie można zaciągnąć pożyczkę gotówkowa bez zaświadczeń o dochodach 27 Luty 2014
Kredyty gotówkowe Gdzie mam szansę otrzymać pożyczkę gotówkową bez zdolności kredytowej? 19 Luty 2014
Kredyty gotówkowe Gdzie najtaniej kredyt gotówkowy? 19 Grudzień 2013
Kredyty gotówkowe kredyt pod weksel bez bik - gdzie podjąć? 18 Wrzesień 2013

Poleć tę stronę