Gdzie najtaniej kredyt gotówkowy?

Dyskusja w 'Kredyty gotówkowe' rozpoczęta przez użytkownika pinior, 19 Grudzień 2013.

  1. pinior

    pinior Member

    Dołączył:
    15 Grudzień 2013
    Wiadomości:
    39
    Docenione treści:
    0
    Chciałem zapytać w tej chwili jest możliwe zaciągnięcie kredytu gotówkowego? Chodzi oczywiście o banki. W jakim banku najłatwiej jest go dostać?
     
  2.  
  3. bartek2

    bartek2 Member

    Dołączył:
    30 Grudzień 2013
    Wiadomości:
    40
    Docenione treści:
    0
    Bardzo tanio, już od dłuższego czasu jest w Millenium Bank. Naprawdę nigdzie nie znajdziesz tak doskonałej oferty. Z całą pewnością myślę, że jeśli kredyt to właśnie w Millenium.
     
  4. Joanna41

    Joanna41 Member

    Dołączył:
    29 Styczeń 2014
    Wiadomości:
    101
    Docenione treści:
    0
    Bardzo korzystna oferte ma np http://pozyczka24.info.pl. Oferuja oni bardzo niskie raty bez ukrytych oplat.
     
  5. pitar

    pitar New Member

    Dołączył:
    25 Lipiec 2014
    Wiadomości:
    7
    Docenione treści:
    0
    Ciekawa opcja
     
  6. alcybiades

    alcybiades New Member

    Dołączył:
    27 Maj 2014
    Wiadomości:
    8
    Docenione treści:
    0
    2 lata temu szukałem kredytu gotówkowego i chodziłem po bankach porównywałem oferty. Mówiąc szczerze straciłem na to 3 dni mimo, że w moim mieście nie ma wszystkich placówek banków tych bardziej znanych. Można było się w tym pogubić. Dziś jakbym miał brać jakikolwiek kredyt to pójdę tylko w jedno miejsce. Do idea Expert. Pośrednik porówna oferty kilku banków i zaoferuje najlepszą. Człowiek uczy się na błędach:)
     
  7. Obciazona

    Obciazona Member

    Dołączył:
    5 Marzec 2014
    Wiadomości:
    59
    Docenione treści:
    0
    Warto nawiązać współpracę z pośrednikiem finansowym, jeżeli nie wiesz kto to, sprawdź tutaj , dodatkowo info jak działa i jakie są zalety skorzystania z ich pomocy
     
Inne zbliżone wątki do: Gdzie najtaniej
Forum Tytuł Data
Kredyty gotówkowe Gdzie uczciwa pożyczka pozabankowa? 7 Grudzień 2014
Kredyty gotówkowe Gdzie można zaciągnąć pożyczkę gotówkowa bez zaświadczeń o dochodach 27 Luty 2014
Kredyty gotówkowe Gdzie mam szansę otrzymać pożyczkę gotówkową bez zdolności kredytowej? 19 Luty 2014
Kredyty gotówkowe kredyt pod weksel bez bik - gdzie podjąć? 18 Wrzesień 2013
Kredyty gotówkowe kredyt gotówkowy gdzie szybko można dostać? 2 Wrzesień 2013

Poleć tę stronę