gdzie najtańszy kredyt na auto?

Dyskusja w 'Kredyty samochodowe' rozpoczęta przez użytkownika pinior, 30 Grudzień 2013.

  1. pinior

    pinior Member

    Dołączył:
    15 Grudzień 2013
    Wiadomości:
    39
    Docenione treści:
    0
    Gdzie obecnie można dostać najtańszy kredyt na zakup własnego samochodu? Chodzi o nowy samochód?
     
  2.  
  3. bartek2

    bartek2 Member

    Dołączył:
    30 Grudzień 2013
    Wiadomości:
    40
    Docenione treści:
    0
    Bardzo tani kredyt samochodowy jest Meritum Bank. Z całą pewnością warto trutaj wziąć zobowiązanie.
     
  4. jaskaboruta

    jaskaboruta Member

    Dołączył:
    2 Styczeń 2014
    Wiadomości:
    59
    Docenione treści:
    0
    MILLENIUM BANK OWSZEM MIAŁ BARDZO TANI KREDYT W LISTOPADZIE I GRUDNIU 2021 . TERAZ JEDNAK OFERTA NIECO SIĘ ZMIENIŁA I OKAZUJE SIĘ ŻE ALIOR BANK MA LEPSZE WARUNKI DLA KLIENTÓW.
     
  5. Daniel_K

    Daniel_K New Member

    Dołączył:
    23 Grudzień 2013
    Wiadomości:
    4
    Docenione treści:
    0
    ja bym skorzystał z jakiejś porównywarki, by to sprawdzić i porównać
     
  6. myfin

    myfin New Member

    Dołączył:
    14 Styczeń 2014
    Wiadomości:
    5
    Docenione treści:
    0
    Last edited by a moderator: 21 Styczeń 2014
  7. Dominik Maset

    Dominik Maset Member

    Dołączył:
    19 Wrzesień 2015
    Wiadomości:
    47
    Docenione treści:
    0
    a inny bank niż Meritum??
     
  8. Money-Partners

    Money-Partners New Member

    Dołączył:
    21 Luty 2016
    Wiadomości:
    22
    Docenione treści:
    20
    Meritum już nie ma
     
    Sbkrogatek lubi to.
  9. Elka123

    Elka123 New Member

    Dołączył:
    28 Wrzesień 2017
    Wiadomości:
    4
    Docenione treści:
    0
    Polecam firmę KREDYT OK !! Uzyskałam u nich kredyt na 17 tysięcy pod zastaw samochodu !! Jestem bardzo zadowolona !! Wiem, że mają w ofercie kredyt na zakup samochodu !! Gorąco polecam !!
     
  10. xantares

    xantares New Member

    Dołączył:
    2 Październik 2017
    Wiadomości:
    4
    Docenione treści:
    0
    Sam przymierzam sie do zakupu nowego samochodu .. jednak z kredytami nie jest wcale tak dobrze. Najwiekszym minusem sa odsetki jakie trzeba zaplacic. Osobiscie zastanawiam sie nad skorzystaniem z oferty leasingowej gdyz z punktu finansowego jest to najbardziej korzystne rozwiazanie. Prowadze wlasna dzialalnosc gospodarcza, zdarzaja mi sie czeste wyjazdy w delegacje i potrzebuje szybkiego, sprawnego samochodu. Na uzywane nawet nie mam co patrzec bo taki powiedzmy 5 letni wyjdzie drozej .. a jednak zapach swiezej tapicerki w samochodzie jest bezcenny. Co do firm oferujacych leasing to ciekawie sie prezentuje ta - Korzystaliscie moze z ich uslug? Interesuja mnie opinie z pierwszej reki .. ewentualnie prosze o inne sprawdzone rekomendacje. Pozdrawiam
     
  11. xantares

    xantares New Member

    Dołączył:
    2 Październik 2017
    Wiadomości:
    4
    Docenione treści:
    0
    Sam przymierzam sie do zakupu nowego samochodu .. jednak z kredytami nie jest wcale tak dobrze. Najwiekszym minusem sa odsetki jakie trzeba zaplacic. Osobiscie zastanawiam sie nad skorzystaniem z oferty leasingowej gdyz z punktu finansowego jest to najbardziej korzystne rozwiazanie. Prowadze wlasna dzialalnosc gospodarcza, zdarzaja mi sie czeste wyjazdy w delegacje i potrzebuje szybkiego, sprawnego samochodu. Na uzywane nawet nie mam co patrzec bo taki powiedzmy 5 letni wyjdzie drozej .. a jednak zapach swiezej tapicerki w samochodzie jest bezcenny. Co do firm oferujacych leasing to ciekawie sie prezentuje ta - master1.pl Korzystaliscie moze z ich uslug? Interesuja mnie opinie z pierwszej reki .. ewentualnie prosze o inne sprawdzone rekomendacje. Pozdrawiam
     
  12. Ryśka

    Ryśka New Member

    Dołączył:
    31 Październik 2017
    Wiadomości:
    4
    Docenione treści:
    0
    ja ostatnio przegladam oferty roznych firm, przyznaje, bardzo konkurencyjne.. moze nie najtaniej, ale calkiem atrakcyjnie wyglada oferta leaseplan..
     
  13. xantares

    xantares New Member

    Dołączył:
    2 Październik 2017
    Wiadomości:
    4
    Docenione treści:
    0
    Pora w takim razie przejsc do dzialania :)
     
  14. gryzi

    gryzi New Member

    Dołączył:
    11 Lipiec 2017
    Wiadomości:
    3
    Docenione treści:
    0
    Ja zawsze LeasePlan smialo polecam, bylem klientem przez dlugi czas i wszystko bylo naprawde w porzadku :) Teraz weszlo Click&Drive wydaje mi sie ze jest super, szkoda ze tego nie bylo jak ja leasingowalem :D
     
  15. Ryśka

    Ryśka New Member

    Dołączył:
    31 Październik 2017
    Wiadomości:
    4
    Docenione treści:
    0
    a teraz zamiast o leasingu mysle o zakupie samochodu poleasingowego. do 9 grudnia maja znizke 2tys, mocno kuszace...;)))
     
  16. pluto

    pluto New Member

    Dołączył:
    6 Listopad 2016
    Wiadomości:
    10
    Docenione treści:
    0
    Zgadzam się. Jak wybierać to tylko leasing w sprawdzonym miejscu. Leasing zdecydowanie lepszy od kredytu w banku.
     
  17. Ryśka

    Ryśka New Member

    Dołączył:
    31 Październik 2017
    Wiadomości:
    4
    Docenione treści:
    0
    tak, najgorzej jest trafic na jakąś małą firmę, na początku niby wszystko ok a potem w razie problemow mozna sie niezle przejechac
     
  18. Sikorka56

    Sikorka56 New Member

    Dołączył:
    8 Grudzień 2017
    Wiadomości:
    8
    Docenione treści:
    0
    No właśnie nie ma co brać w małych firmach. Weźmiesz kredyt na 15 lat, a po 5 nie będzie już banku :D
     
  19. zadluzony

    zadluzony New Member

    Dołączył:
    26 Sierpień 2017
    Wiadomości:
    5
    Docenione treści:
    0
    Leasing ok, ale dla kogoś z działalnością gospodarczą, dla osoby fizycznej lepiej kredyt.
     
  20. ciuno

    ciuno New Member

    Dołączył:
    18 Marzec 2018
    Wiadomości:
    2
    Docenione treści:
    0
    No dobra, a powiedz mi bo np. Platforma Finansowa udziela leasingów konsumenckich osobom fizycznym bez działalności gospodarczej kiedy to się opłaca? Dlaczego w moim wypadku kredyt gotówkowy byłby lepszym rozwiązaniem?
     
  21. Obciazona

    Obciazona Member

    Dołączył:
    5 Marzec 2014
    Wiadomości:
    59
    Docenione treści:
    0
    Sprawdźcie sobie porównywarki kredytów :)
     
Inne zbliżone wątki do: gdzie najtańszy
Forum Tytuł Data
Kredyty samochodowe kredyt na ciężarówkę - gdzie zaciagnąć? 1 Wrzesień 2013
Kredyty samochodowe Gdzie najtaniej dostanę kredyt samochodowy? W banku czy w salonie? 19 Lipiec 2013
Kredyty samochodowe Gdzie kredyt samochodowy? 19 Lipiec 2013
Kredyty samochodowe Kredyt na nowy samochód - gdzie najtaniej, gdzie najniższe raty? 24 Kwiecień 2013
Kredyty samochodowe Najtańszy kredyt na samochód w 2014 21 Styczeń 2014

Poleć tę stronę