gdzie pożyczka od ręki

Dyskusja w 'Pożyczki pozabankowe' rozpoczęta przez użytkownika marikap, 1 Kwiecień 2014.

  1. marikap

    marikap New Member

    Dołączył:
    1 Kwiecień 2014
    Wiadomości:
    1
    Docenione treści:
    0
    Firma gdzie zajmuje się udzielaniem pożyczek od 100 do 5000zł na 15/30 jak również na dłuższy okres. POŻYCZKI GOTÓWKOWE, POŻYCZKI POD ZASTAW SAMOCHODU, POŻYCZKI POD ZASTAW ZŁOTA. gdzie to jedyna firma która podchodzi do klienta indywidualnie, możliwa obsługa w domu (całkowicie darmowa). Działamy na terenie całego kraju.

    wniosek można złożyć na stronie internetowej
     
  2.  
  3. Joanna41

    Joanna41 Member

    Dołączył:
    29 Styczeń 2014
    Wiadomości:
    101
    Docenione treści:
    0
    Gdy ja bralam pozyczke w http://pozyczka24.info.pl decyzje dostalam jeszcze tego samego dnia. Goraco polecam ich uslugi!
     
  4. Marek07

    Marek07 New Member

    Dołączył:
    15 Marzec 2015
    Wiadomości:
    1
    Docenione treści:
    0
    Kolega mi o niej powiedział że jest ok pożyczają w sieci i w oddziałach.
    Dostałem 1500 zł bez problemów w 20 minut. Normalna oferta , może trochę tańsza niż inne z tym rabatem przy terminowej spłacie. Minus pierwsza pożyczka max. 800 zeta.
    Można brać spoko.:)
     
  5. nika

    nika New Member

    Dołączył:
    15 Marzec 2015
    Wiadomości:
    1
    Docenione treści:
    0
    jestem już po 2 pożyczkach - dla mnie firma jest ok - oferta bardzo dobra . jak komuś zależy na szybkiej gotówce to polecam.
    Co do kosztów to potwierdzam z rabatem przy terminowej spłacie wychodzą całkiem ciekawie na tle rynku.
    Ciotka była w oddziale ,podobno jest jak w " banku" przecież to zwykła pozabankówka.
    :)
     
Inne zbliżone wątki do: gdzie pożyczka
Forum Tytuł Data
Pożyczki pozabankowe Pożyczka społecznościowa - gdzie najszybciej? 14 Listopad 2016
Pożyczki pozabankowe Darmowa chwilówka - gdzie i ile (lista) 3 Październik 2014
Pożyczki pozabankowe Gdzie dostanę pożyczkę 3000 w 15 minut? 30 Wrzesień 2014
Pożyczki pozabankowe Gdzie sprawdzić wiarygodność firmy pożyczkowej 14 Sierpień 2014
Pożyczki pozabankowe kredyt z bikiem i komornikiem - jak i gdzie? 21 Listopad 2013

Poleć tę stronę