gdzie zaciągnąć kredyt oddłuzeniowy?

Dyskusja w 'Forum dłużników' rozpoczęta przez użytkownika helena6565, 19 Lipiec 2013.

  1. helena6565

    helena6565 Member

    Dołączył:
    14 Lipiec 2013
    Wiadomości:
    71
    Docenione treści:
    0
    witam
    mam sporo zobowiazań i zastanawiam sie w jakim banku najlepiej zaciągnąć kredyt oddłuzeniowy.
    Co poradzicie?
     
  2.  
  3. barti

    barti Member

    Dołączył:
    19 Lipiec 2013
    Wiadomości:
    35
    Docenione treści:
    0
    Polecam ING. Kiedyś tutaj takze zaciągałem kredyt oddłuzeniowy i znacznie na tym zyskałem. Dlatego też z czystym sumieniem tobie takze polecam:)
     
  4. lolita

    lolita Member

    Dołączył:
    17 Lipiec 2013
    Wiadomości:
    41
    Docenione treści:
    0
    To nie jest tak, że jest jakiś najlepszy bank. Historia każdego człowieka jest nieco inna i banki tak też do klientów podchodzą. Najlepiej będzie jak pochodzisz po bankach i popytasz o konkretną ofertę w twojej sytuacji.
     
  5. fiskus

    fiskus Member

    Dołączył:
    18 Lipiec 2013
    Wiadomości:
    40
    Docenione treści:
    0
    Polecam ci zajrzeć na http://www.forum-zadluzonych.pl Według mnie jeśli chodzi o kredyty oddłużeniowe, to w tym miejscu znajdziesz najlepsze warunki dla jego zaciągnięcia. Oczywiście ja na twoim miejscu popytałbym również i w innych bankach.
     
  6. rocker

    rocker Member

    Dołączył:
    18 Lipiec 2013
    Wiadomości:
    40
    Docenione treści:
    0
    Najlepiej zaciągnąć taki kredyt w banku, gdzie go po prostu dostaniesz. Trzeba bowiem spełnić określone warunki, a to nie jest takie proste. Zatem najlepiej jest najpierw zasięgnąć informacji na temat dostępności takiego kredytu, a potem można działać dalej.
     
  7. pinia

    pinia Member

    Dołączył:
    8 Sierpień 2013
    Wiadomości:
    34
    Docenione treści:
    0
    Pytanie powinno brzmieć nie w jakim banku najlepiej, ale w jakim banku dostaniesz kredyt oddłużeniowy i ten element powinien być wyznacznikiem tego, gdzie powinieneś się starać o ten kredyt.
     
  8. kiqusia

    kiqusia Member

    Dołączył:
    8 Sierpień 2013
    Wiadomości:
    32
    Docenione treści:
    0
    Spróbuj w Milllennium lub też w ING, bo mają tam dobre oferty, aczkolwiek oczywiście należy popytać, a w jakim banku będzie najtańszy kredyt oddłużeniowy i jakie warunki trzeba spełnić.
     
  9. mariannna

    mariannna New Member

    Dołączył:
    28 Sierpień 2013
    Wiadomości:
    7
    Docenione treści:
    0
    popytaj w bankach. zapytaj jakie warunki mają dla takiej osoby, o takiej sytuacji, warunki
     
  10. franek54

    franek54 New Member

    Dołączył:
    16 Wrzesień 2013
    Wiadomości:
    20
    Docenione treści:
    0
    Nie każdy bank takiego kredytu udzieli. Potrzeba bowiem spełnić określone warunki, a zatem najlepszym wyjściem jest brać taki kredyt tam, gdzie go dają.
     
  11. konrad29

    konrad29 Member

    Dołączył:
    10 Październik 2013
    Wiadomości:
    36
    Docenione treści:
    0
    Słyszałem, że w Millennium Banku mają fajną ofertę dla osób zadłużonych, toteż warto się tym zainteresować. Najlepiej zapytać czy taki kredyt oddłużeniowy się tam dostanie.
     

Poleć tę stronę