Gotowka dla firm kwota 50 tys

Dyskusja w 'Kredyty firmowe' rozpoczęta przez użytkownika marcinek, 14 Luty 2013.

  1. marcinek

    marcinek Guest

    interesuje mnie gotówka dla firm kwota 50 tys , jakie warunki trzeba spełniać , proszę o szczegóły

    marcin
     
  2.  
  3. cdn

    cdn Guest

    jestem z podbeskidzia

    szczerze to miałem kilka propozycji (po 10 tys na każdą z firm - dla 2 firm i spólki wyjdzie 30 tys)

    ale szczerze to nie wiem jak to rozliczyć potem w ksiązkach rachunkowych

    poza tym w ogóle nie interesują nas kredyty powyżej 30% rocznie bo na tyle to provident daje (choć oni nie dają takich kwot a ich oprocentowanie dochodzi do 80% rocznie z obsługą w domu)

    co do firmy nr 1 - obroty na rachunku są cąłkiem spore bo na to konto wpłacane są pieniądze z utargu a potem przekazywane firmie nadrzędnej

    Biznes jest raczej w 99% pewny bo inne oddziały w kraju po 2 miesącach mają obroty rzędu 80 i więcej tysięcy (no jak to WYŁĄCZNE przedstawicielstwo na dane województwo - w tym przypadku śląsk a tu jest 8 milionów ludzi)
    wstępny biznes plan jest przygotowany i nawet przy planie minimum daje nam dochód "na przeżycie" i spłatę wszystkich zobowiązań.

    proszę mi przybliżyć koncepcję
    pozdrawiam
     
Inne zbliżone wątki do: Gotowka firm
Forum Tytuł Data
Kredyty firmowe Kredyty dla firm najlepsze warunki zapraszam 10 Wrzesień 2018
Kredyty firmowe Kredyt firmowy 8 Wrzesień 2017
Kredyty firmowe Kredyt dla firmy. Obrotowy, inwestycyjny i dofinansowany. 29 Kwiecień 2017
Kredyty firmowe Pożyczka dla firm do 100.000 zl. Minimum formalności. Szybka decyzja 17 Marzec 2017
Kredyty firmowe Prawdopodobnie najtańsze pożyczki dla firm z całej Polski 7 Luty 2017

Poleć tę stronę