Jak pokonać zadłużenie

Dyskusja w 'Forum dłużników' rozpoczęta przez użytkownika erklif, 29 Maj 2018.

  1. erklif

    erklif New Member

    Dołączył:
    19 Kwiecień 2018
    Wiadomości:
    1
    Docenione treści:
    0
    Ponad roku temu wziąłem małą pożyczkę, której nie zdążyłem spłacić na czas, bo moja firma wpadła w kłopoty finansowe i nie dostawałem pieniędzy przez prawie dwa miesiące. Urosły mi z tego odsetki, dodatkowo w tym czasie musiałem zapożyczyć się u rodziny żeby mieć za co zapłacić rachunki… Do tej pory nie udało mi się spłacić wszystkiego, bo w końcu musiałem zmienić pracę, niestety na gorzej płatną. Teraz zastanawiam się, co zrobić, żeby jak najszybciej wyjść na prostą. Mam wrażenie, że to pasmo kłopotów nigdy się nie skończy. Jeśli możecie podpowiedzieć jakieś konkretne kroki, które warto podjąć, będę wdzięczny.
     
  2.  
  3. kasmort

    kasmort New Member

    Dołączył:
    19 Kwiecień 2018
    Wiadomości:
    1
    Docenione treści:
    0
    Jeśli nie możesz zmienić pracy, to dobrze by było znaleźć jakiekolwiek dorywcze, dodatkowe zajęcie. Wiem, że trudno sobie wyobrazić codzienną pracę po pracy, ale może coś na weekendy, albo jakieś chałupnictwo? Warto się wtedy nastawić, że to tylko okres przejściowy i myśleć o tym, jak z każdym dniem zmniejsza się Twój dług.
     
  4. Bartek21

    Bartek21 New Member

    Dołączył:
    3 Sierpień 2018
    Wiadomości:
    1
    Docenione treści:
    0
    Mam 21 zadłużenie w chwilówkach na około 30 tyś... Ledwo starcza mi do wypłaty i nie mam jak spłacać zadłóżeń nawet po 100 zł...Co chwilę przychodzą listy, wezwania ciągłe telefony....Na prawdę nie wiem co mam robić a na rodzinę nie mam co liczyć ;/ Proszę dajcie mi jakąś radę jak mam wyjść z tych długów....już nie daje rady psychicznie...
     
  5. Kiks

    Kiks New Member

    Dołączył:
    23 Sierpień 2018
    Wiadomości:
    6
    Docenione treści:
    0
    chwilówki nęcą swoją łatwością otrzymania gotówki a potem mamy problem
     
  6. Rycho

    Rycho New Member

    Dołączył:
    4 Luty 2014
    Wiadomości:
    11
    Docenione treści:
    0
    łatwo się bierze, trudno spłaca, kredyt konsolidacyjny jest rozwiązaniem
     
  7. katamon

    katamon New Member

    Dołączył:
    4 Sierpień 2018
    Wiadomości:
    9
    Docenione treści:
    0
    W dużo gorszej sytuacji znaleźli się frankowicze którzy zostali wkręceni przez banki na całkiem spore sumki. Ale jest szansa że po orzeczeniu TSUE wszystko dobrze się skończy. To właśnie krakowska kancelaria prosperitas zajmuję się obroną interesów frankowiczów. Analizę umowy z bankiem robią za darmo i można ją przesłać @ zakrywając dane drażliwe jak nazwisko, adres itp.
     
  8. GabiDebt

    GabiDebt New Member

    Dołączył:
    17 Grudzień 2018
    Wiadomości:
    23
    Docenione treści:
    0
    Dzień dobry!
    Pomagamy żyć z "czystą karta"
    Oferty Specjalne:
    Upadłość konsumencka na nowych zasadach również dla os, fizycznych
    Bank musi zwrócić pieniądze - za wsześniejszy spłacony kredyt do 10 lat wstecz
    Wyciekly Państwa dane osobowe?
    Ujawniła je Firma windykacyjna, Bank lub inny nieuprawniony podmiot?
    Zwalczymy o rekompensatę pieniężną dla Państwa!
    Mają Państwo bądź mieli kredyt T-Mobile - obecnie Alior Bank ?

    Tel. 507295000
     
  9. Obciazona

    Obciazona Member

    Dołączył:
    5 Marzec 2014
    Wiadomości:
    59
    Docenione treści:
    0
    Moim zdaniem tez kredyt konsolidacyjny to najlepsze wyjście. Żeby wybrać najlepszy dobrze zrobić wstępne wyliczenia w kalkulatorze, tak jak mówią tu
     
Inne zbliżone wątki do: pokonać zadłużenie
Forum Tytuł Data
Forum dłużników Zadłużenie w związku 3 Wrzesień 2015
Forum dłużników Bezpłatna pomoc dla osób z zadłużeniem czynszowym 13 Listopad 2013
Forum dłużników Ogromne zadłużenie 1 Listopad 2013

Poleć tę stronę