jak poradzic sobie ze splata kredytu ????

Dyskusja w 'Forum dłużników' rozpoczęta przez użytkownika Damian2603, 9 Marzec 2014.

  1. Damian2603

    Damian2603 New Member

    Dołączył:
    9 Marzec 2014
    Wiadomości:
    1
    Docenione treści:
    0
    Witam.

    Mamy wraz z narzeczona dwa kredyty w bankach plus dwie chwilowki. Nie dajemy juz rady ze splata. Oboje pracujemy. Mamy umowy na czas nieokreslony. Czy jest ktos w stanie Nam pomoc/doradzic ???????
     
  2.  
  3. marzena

    marzena Member

    Dołączył:
    18 Marzec 2014
    Wiadomości:
    43
    Docenione treści:
    0
    Niestety kredyty w chwilówkach są stosunkowo trudne do spłacenia, albowiem jest tu wysokie oprocentowanie, a każda zwłoka to dodatkowe koszty. Jeśli chcesz możesz zaciągnąć tańszą pożyczkę u inwestora prywatnego i spłacić chwilówki, a potem na spokojnie tą pożyczkę.
     
  4. chmielu

    chmielu New Member

    Dołączył:
    24 Marzec 2014
    Wiadomości:
    10
    Docenione treści:
    0
    Jedyne, co mi przychodzi do głowy w takiej sytuacji, to jakiś nagły zastrzyk gotówki, ale nie z pożyczki/kredytu. Pierwszy mój pomysł to, o ile macie taką możliwość - wyjazd na pewien czas za granicę, gdzieś, gdzie można zarobić więcej i przynajmniej częściowo się oddłużyć.
     
  5. magdalena555

    magdalena555 New Member

    Dołączył:
    3 Kwiecień 2014
    Wiadomości:
    23
    Docenione treści:
    0
    służe poradą w tej dziedzinie sama sobie taki załatwiałam prosze dzwonić 795 575 463 :)
     
Inne zbliżone wątki do: poradzic sobie
Forum Tytuł Data
Forum dłużników 8 chwilówek - jak sobie z tym poradzic? 26 Październik 2017
Forum dłużników Spróbuj zadzwonić do ludzi z beznakazu, mnie bezpłatnie poradzili jak poradzić sobie z długami 19 Styczeń 2017
Forum dłużników Jak psychicznie radzic sobie z dlugami, windykacja i komornikiem?? 25 Kwiecień 2013

Poleć tę stronę