jaka szansa na kredyt?

Dyskusja w 'Kredyty hipoteczne' rozpoczęta przez użytkownika Natalia169, 22 Październik 2016.

  1. Natalia169

    Natalia169 New Member

    Dołączył:
    22 Październik 2016
    Wiadomości:
    2
    Docenione treści:
    0
    ja: 1600 netto plus debet na koncie 500zł co miesac splacany
    mąż ok 3000 netto
    kredyt chcemy na dom na ok. 300 tys.
    wklad wlasny 50tys. brak kredytow i kart kredytowych( 2 karty splacone w termine plus kredyt na samochod tez splacony)
    mamy szanse na kredyt?
     
  2.  
  3. Anna_doradca_fin

    Anna_doradca_fin New Member

    Dołączył:
    26 Październik 2016
    Wiadomości:
    1
    Docenione treści:
    0
    Witam.

    Szansa jest na pewno. Przy wyborze kredytu warto skontaktować sie ze specjalistami w tych dziedzinach. Ze swojej strony moge zaproponować pełne doradztwo przy dostępie do całego rynku wszystkich instytucji, poparte kilkunastoletnim doświadczeniem ekspertów . Dobieramy najlepszą ofertę na rynku dla klienta, obniżając ratę kredytu do minimum i zapewniając opiekę przez cały okres trwania umowy za darmo. Działając samemu moze Pani stracić nawet 150.000 zł przy kredycie hipotecznym.

    Chętnie pomogę przy wyborze, wynegocjujemy najkorzystniejsze warunki i zapewnia stała współpracę za darmo.
     
  4. markoch

    markoch New Member

    Dołączył:
    9 Listopad 2016
    Wiadomości:
    5
    Docenione treści:
    0
    Przede wszystkim warto zrozumieć jak przebiega cały proces wzięcia kredytu hipotecznego, bo potem rodzi się dużo pytań i wątpliwości, które rozwiane na początku, nie spędzają snu z powiek... Ja przed wzięciem kredytu najpierw dużo czytałam na czym to polega, jak to się odbywa, jakie oferty mają banki. To trochę zajmuje czasu, ale teraz jak już go mam to jestem spokojna i wszystko wiem, podstawy dla całkiem zielonych tak jak ja znalazłam tutaj
    http://www.kredyt-mieszkaniowy.info
    Chociaż też radziłabym zwrócić się do jakiegoś doradcy :)
     
  5. andrej90

    andrej90 New Member

    Dołączył:
    27 Październik 2016
    Wiadomości:
    8
    Docenione treści:
    0
    Moim zdaniem możesz zrobić podejście pod kredyt. Banki nie są aż tak restrykcyjne jak siewydaje, chociaż musi być jakiś punkt zaczepienia. Ostatnio się dowiedziałem że nawet emeryt może dostać kredyt na taki czas że kończy go spłącać jak ma 80 lat - kiedyś myślałem ze to niemożliwe
    Poniżej link do wywiadu w którym doradca mówi o takich grupach kredytobiorców którym się może wydawać, ze nie dostaną - a jednak mogą dostać - emeryci, na śmieciówkach, młodzież itp.:
    Na pewno jak masz stałe dochody i nawet niebogatą, ale stabiną sytuację to bank nie bezie robił przeszkód. Ważne też co robicie - cz macie pracę perspektywiczną. Jak ktoś by np. sprzątał ulice i miał super pensję na umowę o pracę to z racji kwalifikacji niekoniecznie bedzie takim dobrym klientem dla banku
     
Inne zbliżone wątki do: jaka szansa
Forum Tytuł Data
Kredyty hipoteczne Jaka zdolność kredytowa/wysokość raty ? 29 Czerwiec 2014
Kredyty hipoteczne Jaka zdolność kredytowa? 3 Maj 2013

Poleć tę stronę