Jaki bank oferuje najlepszy kredyt hipoteczny w 2021?

Dyskusja w 'Kredyty hipoteczne' rozpoczęta przez użytkownika lechu78, 19 Październik 2013.

  1. lechu78

    lechu78 Member

    Dołączył:
    11 Październik 2013
    Wiadomości:
    40
    Docenione treści:
    0
    Poszukuję dobrego kredytu hipotecznego na dobrych warunkach. Nie mam zbyt duzych dochodów dlatego chcę niskie oprocentowanie i długi okres spłaty.
    Jaki bank polecacie??
     
  2.  
  3. Pati.Klara

    Pati.Klara Member

    Dołączył:
    25 Październik 2013
    Wiadomości:
    60
    Docenione treści:
    0
    MOże bank zachodni WBK? Charakteryzują się dobrym oprocentowaniem, mają niskie raty idługi czas spłaty. Nie wiem jak inni ale ja uważam że to dobre rozwiązanie:)
     
  4. kamles

    kamles New Member

    Dołączył:
    2 Listopad 2013
    Wiadomości:
    2
    Docenione treści:
    0
    Witam serdecznie,
    Jestem doradcą finansowym i chętnie udzielę wsparcia oraz porady w kwestii kredytów gotówkowych, hipotecznych i firmowych.

    Kamil Leśniewski
    Doradca Finansowy Klienta
     
    Last edited by a moderator: 5 Listopad 2013
  5. Marcin Peza

    Marcin Peza New Member

    Dołączył:
    14 Listopad 2013
    Wiadomości:
    2
    Docenione treści:
    0
    Zapraszam na bloga z bezpłatnymi poradami na temat kredytów:
    marcinpeza.blox.pl
     
  6. milaj

    milaj Member

    Dołączył:
    21 Listopad 2013
    Wiadomości:
    35
    Docenione treści:
    0
    W czołówce są takie banki jak Millennium Bank, Ing Bank Śląski i na pewno wybór jednego z nich będzie najlepszy o ile oczywiście klient będzie miał odpowiednią zdolność kredytową.
     
  7. Janek

    Janek Member

    Dołączył:
    15 Grudzień 2013
    Wiadomości:
    40
    Docenione treści:
    0
    W tej chwili dosyć dobrą propozycję ma PKO BP - kredyt hipoteczny z marżą 1,10% w pierwszym roku, a później jest to marża od 1,30%. Do tego brak jest w ramach promocji opłaty w formie prowizji kredytowej. I jeszcze kwestia wkładu własnego bank udziela do końca roku kredytów hipotecznych na 100% wartości mieszkania. Jeżeli chodzi o inne banki oferujące tanie kredyty to polecam sprawdzić ranking najlepszych kredytów hipotecznych na stronie http://www.kred.pl/Ranking-kredytow/Ranking-kredytow-hipotecznych/
     
  8. seniorita22

    seniorita22 Member

    Dołączył:
    15 Grudzień 2013
    Wiadomości:
    31
    Docenione treści:
    0
    Ja uważam że najlepszy kredyt hipoteczny w tej chwili jest w Millennium Banku, o ile oczywiście spełni się określone warunki, aby go dostać.
     
  9. pinior

    pinior Member

    Dołączył:
    15 Grudzień 2013
    Wiadomości:
    39
    Docenione treści:
    0
    Widzę, że wymagania są spore, ale w zetknięciu z bankiem być może te wymagania zmaleją. Myślę, że najlepszym wyjściem będzie pójść do banku i zapytać o warunki.
     
Inne zbliżone wątki do: Jaki bank
Forum Tytuł Data
Kredyty hipoteczne kredyt na wykończenie mieszkania - w jakim banku go zaciągnąć? 21 Listopad 2013
Kredyty hipoteczne W jakim banku podjąć kredyt refinansowy hipoteczny ?? 1 Listopad 2013
Kredyty hipoteczne kredyt pod działkę budowlaną - w jakim banku? 29 Sierpień 2013
Kredyty hipoteczne jaki bank wybrać na kredyt hipoteczny? 13 Sierpień 2013
Kredyty hipoteczne W jakim banku najlepszy kredyt mieszkaniowy w 2013 roku? 25 Kwiecień 2013

Poleć tę stronę