Jaki wybrać kredyt aby spłacić wcześniejsze zobowiązania?

Dyskusja w 'Kredyty dla zadłużonych' rozpoczęta przez użytkownika barti, 19 Lipiec 2013.

  1. barti

    barti Member

    Dołączył:
    19 Lipiec 2013
    Wiadomości:
    35
    Docenione treści:
    0
    Witam'

    Potrzebuję kredytu, za pomocą którego mógłbym spłacić wcześniejsze zobowiązania. jest tego ponad 6000 zł. Jaki bank polecacie?\
     
  2.  
  3. rocker

    rocker Member

    Dołączył:
    18 Lipiec 2013
    Wiadomości:
    40
    Docenione treści:
    0
    Ja polecam Polbank. Konsolidacja wydaje się tam być bardzo korzystna dla klienta. Ja uważam, że jest to najlepszy bank udzielający w tej chwili tego typu pożyczek na spłacenie innych zobowiązań. Ja skorzystałem i jestem zadowolony.
     
  4. matti

    matti Member

    Dołączył:
    17 Lipiec 2013
    Wiadomości:
    39
    Docenione treści:
    0
    Spróbowałbym w Millennium Bank. Jednocześnie najlepszym rozwiązaniem wydaje się być podjęcie kredytu w miejscu, gdzie posiadamy konto osobiste. Warto również popytać w innych bankach.
     
  5. lolita

    lolita Member

    Dołączył:
    17 Lipiec 2013
    Wiadomości:
    41
    Docenione treści:
    0
    Proponowałbym w tym miejscu jakąś konsolidację, ale jeśli chodzi o to, gdzie jest najlepsza, to zależy to od indywidualnych preferencji danego klienta. Dlatego też należy popytać w bankach, gdzie można dostać konsolidację na najlepszych warunkach.
     
  6. biel51

    biel51 Member

    Dołączył:
    10 Październik 2013
    Wiadomości:
    32
    Docenione treści:
    0
    Jest tego dużo, ale ja osobiście polecałbym bank, w którym posiadasz konto osobiste. Myślę, że jest to najlepsze wyjście.
     
  7. Help Direct

    Help Direct New Member

    Dołączył:
    17 Październik 2013
    Wiadomości:
    9
    Docenione treści:
    0
    Help Direct – Pomagamy bezpośrednio !

    HD – najwyższa jakość usług...


    Oferujemy pomoc wszystkim osobom zadłużonym – posiadającym kredyty – mającym problem z płaceniem rat – osobom, którym wypowiedziano umowy kredytowe – osobom, które posiadają komornika – osobom, którym wydaje się, że już nic im nie pomoże.


    W zakres naszych usług wchodzą porady prawne, porady finansowe, kredytowe, porady psychologów etc.


    Naszym celem jest Tobie pomóc a nie oferować Tobie kolejny drogi kredyt gotówkowy albo chwilówkę.


    Posiadamy sprawdzone rozwiązania dla sytuacji patowych – mamy spore doświadczenie w doradztwie w zakresie wychodzenia z zadłużenia.


    Nie dopuszczamy do tego by nasi klienci popadali w spiralę kredytową i stawali się niewypłacalni.


    Jeśli potrzebujesz profesjonalnej pomocy napisz smsa o treści zadłużony na nr tel 791 23 24 22 – skontaktujemy się z Toba i zaradzimy problemom.

    kontakt( a) helpdirect.pl
     
Inne zbliżone wątki do: Jaki wybrać
Forum Tytuł Data
Kredyty dla zadłużonych Szukam jakiejkolwiek pomocy 8 Listopad 2017
Kredyty dla zadłużonych kredyt przeterminowany - jakie odsetki 30 Lipiec 2013
Kredyty dla zadłużonych W jakim banku konsolidacja? 23 Czerwiec 2013

Poleć tę stronę