Jest komornik, umowy kredytowe zostały wypowiedziane - co robic?

Dyskusja w 'Forum dłużników' rozpoczęta przez użytkownika Ramona, 11 Luty 2013.

  1. Ramona

    Ramona Guest

    Tak.Na dzień dzisiejszy jest komornik,umowy też zostały wypowiedziane.Sama już nie wiem jakie jest całkowite zadłużenie,ale mało tego nie ma.W bankach jestem przekreślona -nie ze swojej winy.
     
  2.  
  3. marzena

    marzena Member

    Dołączył:
    18 Marzec 2014
    Wiadomości:
    43
    Docenione treści:
    0
    Sytuacja wygląda niestety poważnie. Myślę że nie ma innego rozwiązania jak wziąć pożyczkę u inwestora prywatnego. Żaden bank nie udzieli ci już kredytu więc myślę, że nie ma innego roziważania.
     
  4. chmielu

    chmielu New Member

    Dołączył:
    24 Marzec 2014
    Wiadomości:
    10
    Docenione treści:
    0
    Mimo wszystko musisz uważać. Inwestor prywatny to dobre rozwiązanie, ale tylko, jeśli jesteś w stanie wyjść na prostą. Inaczej grozi Ci spirala zadłużenia.
     
  5. magdalena555

    magdalena555 New Member

    Dołączył:
    3 Kwiecień 2014
    Wiadomości:
    23
    Docenione treści:
    0
    służe pomocą w tej dziedzinie - ja załatwiłam sobie oddzłużenie pod hipoteke a miałam windykacji komorników na ponad 120 tys a teraz oddycham z ulga :)
     
  6. bulsara2121

    bulsara2121 New Member

    Dołączył:
    14 Kwiecień 2014
    Wiadomości:
    2
    Docenione treści:
    0
    Witam serdecznie, mam podobne klopoty jak obecni tu uzytkownicy, mam okolo 40 tys dlugu, zero szans na kredyt konsolidacyjny czy cos w tym rodzaju. Jesli mozesz jakos pomoc bardzo prosze o kontakt, opisze dokladnie sytuacje. pozdrawiam i dziekuje.
     
  7. magdalena555

    magdalena555 New Member

    Dołączył:
    3 Kwiecień 2014
    Wiadomości:
    23
    Docenione treści:
    0
    to proszę do mnie napisać smsa albo zadzwonić 795 575 463 :)
    służę pomocą i rad ą :)
     
  8. kredytek

    kredytek New Member

    Dołączył:
    1 Maj 2014
    Wiadomości:
    11
    Docenione treści:
    0
    witam
    Jest taki sposób masz coś właśnosciowego lub coś na siebie to sprobuj wziąś kredyt kompsukcyjny w geting banku lub jak pracujesz to spróboj sie z nimi dogadac przedstaw swoja sytuscje bo sa sposoby na to spróboj może sie uda
     
  9. kora1

    kora1 New Member

    Dołączył:
    1 Maj 2014
    Wiadomości:
    3
    Docenione treści:
    0
    Witam, mam podobne kłopoty wpadłam w spiralę mini kredytów próbując spłacić jeden przez drugi niestety tak się nie da!! chciałabym prosić kogoś o pomoc finansową ,ponieważ pracuję bez umowy w banku nie udzielą mi kredytu ,może ktoś poleci mi jakiegoś inwestora prywatnego na obecną chwilę mam do spłaty ok 7000zł. proszę o odpowiedż
     
Inne zbliżone wątki do: Jest komornik
Forum Tytuł Data
Forum dłużników Potrzebuje pomocy jestem bardzo zasłużona i nie mam pojęcia co zrobić 28 Październik 2017
Forum dłużników Jestem w biku - co robic? 15 Marzec 2013
Forum dłużników Jestem w trakcie negocjacji z bankami warunkow kredytu 14 Luty 2013
Forum dłużników Jestem osoba zadluzona ktora szuka wyjscia z dlugow 11 Luty 2013
Forum dłużników W końcu ile komornik może zabrać tej emerytury? 15 Styczeń 2019

Poleć tę stronę