Jestem osoba zadluzona ktora szuka wyjscia z dlugow

Dyskusja w 'Forum dłużników' rozpoczęta przez użytkownika irenka, 11 Luty 2013.

  1. irenka

    irenka Guest

    Witam, też jestem osobą zadłużoną która szuka wyjścia z tej sytuacji. Czy może mi ktos poradzic jak rozwiązac ten problem? Będę wdzięczna.
    Pozdrawiam
     
  2.  
  3. opoznienie

    opoznienie Guest

    Witam jestem w ciężkiej sytuacji (ponad 170000 kredytow) i od roku starm sie o konsolidacje bez rezultatu. Przeczytałam że wybierasz się na rozmowę do firmy pośredniczącej w negocjacjach z bankami. Ja również zaczęłam z jedną korespondować (póki co), ale nie wiem czy to ma jakiś sens i ile mogą dla mnie zrobić. Są to kolejne koszta a nie zagwarantowali mi pozytywnego załatwienia moich problemów. Będę wdzięczna za informację jesli Tobie uda sie coś załatwić i firma do kórej się wybierasz będzie solidna.

    Pozdrawiam
    Anka
     
  4. nitka

    nitka Guest

    Nie nikt mi nie pomógł do tej pory, nie wiem jak długo ja jeszcze pociągnę, ale już zaczyna braknąć mi sił, choć nie ukrywam że mam cichą nadzieję na jakieś rozwiązanie , nie wszystkie banki idą na rękę, ale zapewniają że pomagają takim jak my, to nie prawda, tak nie jest. muszę powalczyć jeszcze z lukasem, i DB kredytem, którzy najbardziej wypowiadają się przychylnie , ale nie jest tak, to właśnie oni rzucają kłody pod nogi. Mam nadzieję że uda mi się ubłagać o restrukturyzację, nie wiem czy prubowałaś w ten sposób, aby poprosić bamki aby restrukturyzować swoje zadłużenia, myślę że nie jest to wielki sukces, ale warto prubować i nie odpuszczać.Pozdrawiam
     
  5. jeżeli interesuje kogoś pomoc w wysokości 1500zł to proszę pisać. ja oferuję pomoc i tego samego oczekuję także pieniądze są bezzwrotne
    aleksandra.kobla@poczta.onet.pl
     
  6. AGATA456

    AGATA456 New Member

    Dołączył:
    23 Kwiecień 2013
    Wiadomości:
    4
    Docenione treści:
    0
    jaka przedpłata?
     
Inne zbliżone wątki do: Jestem osoba
Forum Tytuł Data
Forum dłużników Potrzebuje pomocy jestem bardzo zasłużona i nie mam pojęcia co zrobić 28 Październik 2017
Forum dłużników Jestem w biku - co robic? 15 Marzec 2013
Forum dłużników Jestem w trakcie negocjacji z bankami warunkow kredytu 14 Luty 2013

Poleć tę stronę