Jestem w trakcie negocjacji z bankami warunkow kredytu

Dyskusja w 'Forum dłużników' rozpoczęta przez użytkownika madzia, 14 Luty 2013.

  1. madzia

    madzia Guest

    Witam,

    Mam do spłaty jeszcze odsetki jakies 170 tys i jestem w trakcie negocjacji ...nie wiem ile mi umorza wiec i ja za jakis czas będę poszukiwać kolejnej pożyczki.Już zaczynam sie tym martwic
    No masakra straszna z tymi długami

    Pozdrawiam serdecznie i z całego serca trzymam kciuki za wyjście z kłopotów.
     
  2.  
  3. agnesia

    agnesia Guest

    Witam.Przepraszam,że odpisuję dopiero dzisiaj ale nie miałam wcześniej czasu.Kilka osób odezwało się ale były to propozycje dla osób z jasną sytuacją.Jeszcze raz po świętach ma się odezwać jedna pani która będzie próbowała mi pomóc jednak nie mam żadnej nadziei.Ma rozpocząć działalność stowarzyszenie dla osób z problemami finansowymi Nowy Start jest już gotowy statut jednak nie było jeszcze spotkania.namiary można znalezć na forum.Jeśsli miałaby pani z odnalezieniem to proszę opytania. u mnie jest coraz gorzej nie wiem co będzie dalej.Jeżeli jeszcze mogłabym w czymś pomóc to proszę o kontakt.
     
  4. Renia

    Renia New Member

    Dołączył:
    29 Maj 2013
    Wiadomości:
    18
    Docenione treści:
    0
    Długi to koszmar, dobrze jeśli uda się ich uniknąć. Zawsze można próbować się dogadać z bankami, albo próbować w pozabankowych oddziałach.
     
  5. kobieta2424

    kobieta2424 Member

    Dołączył:
    12 Czerwiec 2013
    Wiadomości:
    32
    Docenione treści:
    0
    Ale kwestia jest taka, że korzytsając z pożyczek prywatnych czy też instytucji pozabankowych musimy liczyć sie z wyższymi kwotami. Na ogół jednak w banku jest taniej...Jednak kiedy nie ma wyjścia nie pozostaje nic innego jak w ten sposób się ratować:)
     
  6. skuteczna_pomoc

    skuteczna_pomoc New Member

    Dołączył:
    14 Czerwiec 2013
    Wiadomości:
    5
    Docenione treści:
    0
    Uważam, że zaciąganie pożyczek prywatnych w chwili gdy nie ma się środków na spłatę wcześniejszych zobowiązań (zazwyczaj są bardzo drogie i udzielane na krótki okres) to metoda na chwilę. Zazwyczaj kończy się tak samo - dość smutno.
     
  7. holmek

    holmek Member

    Dołączył:
    8 Czerwiec 2013
    Wiadomości:
    45
    Docenione treści:
    0
    Zaciągając kolejną pożyczkę, dobrze jest mieć czystą sytuację. Oczywiście jeśli jesteśmy dogadani z bankiem to na pewno ta ugoda może wpłynąć pozytywnie na fakt otrzymania kolejnej pożyczki, ale bardziej prawdopodobną opcją jest tutaj pożyczka pozabankowa.
     
  8. rocker

    rocker Member

    Dołączył:
    18 Lipiec 2013
    Wiadomości:
    40
    Docenione treści:
    0
    To i tak dobrze, że można w tej sytuacji podpisać ugodę, gdyż bank wcale nie musiał się na to zgodzić. Jednakże się zgodził i jest szansa na to, że z tych długów się wyjdzie. Na przyszłość proszę brać pożyczki nie tylko tam, gdzie się je dostaje, ale tam gdzie mamy możliwość ich spłacenia.
     
  9. omlet66

    omlet66 New Member

    Dołączył:
    8 Sierpień 2013
    Wiadomości:
    28
    Docenione treści:
    0
    Jeśli długi to masakra, to po co zadłużać się kolejną pożyczką? Najlepszym rozwiązaniem będzie spłacenie dotychczasowych zobowiązań i wówczas można przejść spokojnie do zadłużania się na nowo.
     
  10. biel51

    biel51 Member

    Dołączył:
    10 Październik 2013
    Wiadomości:
    32
    Docenione treści:
    0
    Myślę, że najlepszym wyjściem będzie spłacić długi i nie zaciągać nowych, a jeśli jest taka konieczność, to już zrobić to tak, aby bez problemu je spłacać.
     
Inne zbliżone wątki do: Jestem trakcie
Forum Tytuł Data
Forum dłużników Potrzebuje pomocy jestem bardzo zasłużona i nie mam pojęcia co zrobić 28 Październik 2017
Forum dłużników Jestem w biku - co robic? 15 Marzec 2013
Forum dłużników Jestem osoba zadluzona ktora szuka wyjscia z dlugow 11 Luty 2013

Poleć tę stronę