Karta Kredytowa bez zaswiadczen tylko w jedbym banku

Dyskusja w 'Forum kredytowe' rozpoczęta przez użytkownika eweline1989, 23 Luty 2014.

  1. eweline1989

    eweline1989 Member

    Dołączył:
    23 Luty 2014
    Wiadomości:
    29
    Docenione treści:
    0
    Witam Serdecznie.
    Ja proponuje karte kredytowa sama sprawdziłam i faktycznie nie potrzeba zadnych dokumentów potwierdzajacych dochody .
    Proponuje ludziom w potrzebie oferte banku Link pod spodem .. karta kredytowa z limitem min 1100 zł bez zaswiadczen o dochodach . Przez link wypełnią Państwo wniosek , nastepnie dzwonia aby upewnic sie ze jestesmy zainteresowani oraz pytaja o zarobki itp... w rozmowie telefonicznej odrazu mówia czy dostaniemy limit kredytowy i na jaka kwote a nastepnie wysyłaja kuriera z umowa . Po podpisaniu umowy i daniu ksero dowodu osobistego czekamy tylko na karte kredytowa. W razie braku pracy mozna na rok zamrozic spłate karty całkowicie za darmo bez dodatkowych odsetek. Naprawde polecam ja równiez posiadam karte i jestem zadowolona.Wypełnij wniosej i czekaj na potwierdzenie
    //eweline1989.produktyfinansowe.pl/e/lead/857/
     
  2.  
  3. partytu

    partytu Member

    Dołączył:
    20 Marzec 2014
    Wiadomości:
    54
    Docenione treści:
    0
    Myślisz, że jest to dobre rozwiązanie? Czy to się faktycznie opłaca? Czyli wychodzi na to, że za tą kartę nie muszę uiszczać opłat? jeśli tak to oferta wyglada naprawdę rewelacyjnie.
     
Inne zbliżone wątki do: Karta Kredytowa
Forum Tytuł Data
Forum kredytowe Karta kredytowa z niedużym limitem i niedużymi opłatami 25 Marzec 2014

Poleć tę stronę