karta kredytowa TYLKO W JEDNYM BANKU BEZ ZASWIADCZEN

Dyskusja w 'Kredyty gotówkowe' rozpoczęta przez użytkownika eweline1989, 23 Luty 2014.

  1. eweline1989

    eweline1989 Member

    Dołączył:
    23 Luty 2014
    Wiadomości:
    29
    Docenione treści:
    0
    Witam Serdecznie.
    Ja proponuje karte kredytowa sama sprawdziłam i faktycznie nie potrzeba zadnych dokumentów potwierdzajacych dochody .
    Proponuje ludziom w potrzebie oferte banku Link pod spodem .. karta kredytowa z limitem min 1100 zł bez zaswiadczen o dochodach . Przez link wypełnią Państwo wniosek , nastepnie dzwonia aby upewnic sie ze jestesmy zainteresowani oraz pytaja o zarobki itp... w rozmowie telefonicznej odrazu mówia czy dostaniemy limit kredytowy i na jaka kwote a nastepnie wysyłaja kuriera z umowa . Po podpisaniu umowy i daniu ksero dowodu osobistego czekamy tylko na karte kredytowa. W razie braku pracy mozna na rok zamrozic spłate karty całkowicie za darmo bez dodatkowych odsetek. Naprawde polecam ja równiez posiadam karte i jestem zadowolona. Wypełnij wniosek napewno oddzwonia
    eweline1989.produktyfinansowe.pl/e/lead/857/
     
  2.  
  3. marcin55

    marcin55 Member

    Dołączył:
    20 Luty 2014
    Wiadomości:
    56
    Docenione treści:
    0
    osobiście uważam, że Twoja propozycja jest naprawdę bardzo ciekawa. Teraz własnie zastanawiam się nad wyborem kary, dlatego pewnie skorzytsam z tej możliwości:)
     
  4. eweline1989

    eweline1989 Member

    Dołączył:
    23 Luty 2014
    Wiadomości:
    29
    Docenione treści:
    0
    Witam Serdecznie. Bradzo fajnie że odpowiada Panu ta propozycja. Dla mnie było najfajniejsze w tym wszystkim to ze przez rozmowe telefoniczna powiedzieli mi jaki limit dostaje oraz ze musze teraz tylko czekac na kurjera, a co najlepsze ze jak kurier do nich wruci z podpisana umowa to zamiast czekac na karte i pin odrazu przelali mi tysiac zł na kanto a karte z reszta limitu dostałam w ciagu tygodnia. Wszystko fajne bo nie musiałam chodzic po bankach i sie prosic o karte w dodatku pracowałam na umowe zlecenie wiec nawet nikt by mi karty nie dał;/ pozdrawiam i mam nadzieje ze Pan również będzie zadowolony jak ja ;)
     
  5. miki22

    miki22 Member

    Dołączył:
    24 Luty 2014
    Wiadomości:
    42
    Docenione treści:
    0
    To bardzo innowacyjne moim zdaniem rozwiązanie. Na ogół jesli staramy się o kartę musimy iść do banku, wypełnić szereg dokumentów itp. Teraz opcja z kurierem to naprawdę świetna sprawa. Moim zdaniem to duzo wygodniejsze aniżeli tradycyjne otrzymanie karty.
     
  6. eweline1989

    eweline1989 Member

    Dołączył:
    23 Luty 2014
    Wiadomości:
    29
    Docenione treści:
    0
    Oczywiście ,że tak na dodatek nie każa okazywać umowy o prace czy zaświadzczeń o zarobkach poprostu wierza na słowo i jeżeli cały czas kozystaz z karty daja duzo wiekszy limit. Bardzo wygodne a na dodatek to jest jedynay bank jaki ja znam który w ten sposób oraz na takich warunkach przyznaje limit kredytowy. Ludzie którzy są w potrzebie mogą wziość karte kredytowa która spokojnie sobie spłacaja jak im wygodnie a nie musza zadłużać sie na jakichs chwilówkach
     
  7. lativa

    lativa New Member

    Dołączył:
    16 Marzec 2016
    Wiadomości:
    5
    Docenione treści:
    0
    Dla mnie w karcie kredytowej najważniejsze są jakieś dodatkowe benefity, zniżki do sklepów, programy lojalnościowe, z moją kartą mogę np. wciąć autentyczne raty 0 %, wszędzie można szukać oszczędności :)
     
  8. Bonie

    Bonie New Member

    Dołączył:
    6 Maj 2016
    Wiadomości:
    2
    Docenione treści:
    0
    karty kredytowe to zło. Wysokie oprocentowanie a korzyści mało.
     
  9. piti11

    piti11 New Member

    Dołączył:
    24 Marzec 2016
    Wiadomości:
    7
    Docenione treści:
    0
    Można posiadać kartę kredytową, jednak będzie należało bardzo uważać, by wszystko w terminie spłacić. Ja nie posiadam takowej, ponieważ wolę korzystać z kredytów gotówkowych. Ostatnio dla siebie znalazło mi się ciekawy
     
Inne zbliżone wątki do: karta kredytowa
Forum Tytuł Data
Kredyty gotówkowe Kredyty gotókowe z długim okresem kredytowania 24 Styczeń 2018
Kredyty gotówkowe Kredyt Gotówkowy na oświadczenie - Długi okres kredytowania 16 Październik 2016
Kredyty gotówkowe Pomogę renegocjować umowę kredytową - skutecznie. 10 Lipiec 2014

Poleć tę stronę