Komornik zabrał mi samochód...

Dyskusja w 'Forum dłużników' rozpoczęta przez użytkownika muszka33, 28 Wrzesień 2013.

  1. muszka33

    muszka33 Member

    Dołączył:
    6 Wrzesień 2013
    Wiadomości:
    70
    Docenione treści:
    0
    witam

    Mam dług do spłacenia...zajął się sprawą komornik. Posiadałam samochód lecz komornik ostatnio go zajął. Co mam robić czy istnieje sansa na jego odzyskanie, cyz też komornik do sprzeda?
     
  2.  
  3. biel51

    biel51 Member

    Dołączył:
    10 Październik 2013
    Wiadomości:
    32
    Docenione treści:
    0
    W tej chwili komornik może go sprzedać i nic w tej sytuacji się nie zrobi. Zasadniczo trzeba spłacić dług i to jest najlepsze wyjście jeśli chcemy pozbyć się komornika.
     
  4. okpl

    okpl Member

    Dołączył:
    3 Grudzień 2013
    Wiadomości:
    36
    Docenione treści:
    1
    Jeżeli jeszcze nie sprzedał. Zawsze istnieje możliwość odzyskania samochodu. Należy spłacić zadłużenie. Czasami komornik może zwrócić samochód jeżeli dogada się dłużnik z nim na spłatę w ratach zadłużenia i wpłaci kilka z nich.
     
  5. kulawiak190

    kulawiak190 Member

    Dołączył:
    15 Grudzień 2013
    Wiadomości:
    31
    Docenione treści:
    0
    Komornik ma prawo sprzedać taki samochód i tego prawdopodobnie nie da się uniknąć. Proszę jak najszybciej pogadać z komornikiem, z wierzycielami i spróbować znaleźć najlepsze wyjście z sytuacji albo pogodzić się ze stratą samochodu.
     
  6. PavelJab

    PavelJab New Member

    Dołączył:
    19 Sierpień 2015
    Wiadomości:
    6
    Docenione treści:
    0
    Niech każdy, którego ściga firma windykacyjna lub lichwiarska firma pożyczkowa, wyśle anonimowo do tej instytucji list zwykły, a w nim swoje obesrane i zaszczane gacie oraz pismo o następujacej treści:
    “Szanowna firmo widykacyjna (firmo pożyczkowa), dziękuje Ci za bardzo skuteczną windykację mojego długu, tak skuteczną, że nie zostały mi nawet skarpetki, zostałem w samych gaciach, ale nawet te gacie przesyłam na poczet spłaty długu, przepraszam, że nie wyprane, ale obecnie nie stać mnie na wodę i mydło, gdyż jestem bezdomny.” chodzi o to, żeby wszyscy masowo zaczęli wysyłać takie listy do tych firm, żeby musiały zająć się utylizacją odpadów, a nie windykacją.
     
Inne zbliżone wątki do: Komornik zabrał
Forum Tytuł Data
Forum dłużników W końcu ile komornik może zabrać tej emerytury? 15 Styczeń 2019
Forum dłużników Spłata komornikowi a spłata wierzycielowi 21 Lipiec 2015
Forum dłużników Pomoc w wycofaniu kredytu od komornika. 20 Maj 2015
Forum dłużników Spłata długu u komornika i odsetki u windykatora 26 Styczeń 2015
Forum dłużników Wgląd komornika w wynajmowane mieszknia przez biuro nieruchomosci 19 Grudzień 2014

Poleć tę stronę