Konsolidacja kart kredytowych i skoku na jak najniższa rate

Dyskusja w 'Kredyty konsolidacyjne' rozpoczęta przez użytkownika samamama, 8 Kwiecień 2013.

  1. samamama

    samamama Guest

    Witam mam kredyt w euro banku od 13,10,2011 35,000 zł na chwile obecną do spłaty 30,600 zł oraz kredyt w skoku 34,000 od 3 miesięcy czy możliwa jest konsolidacja 1 lub 2 kredytów Rata w euro to 570 zł a w skoku 900 zł mam również karty 1-1000zł 2-1,500zł rata 1 jest różna a 2 to 60 zł mam umowę o prace na czas nieokreślony zarobki netto od 2,300 do 3,000 zależy ile sobót pracuje nie mam jeszcze nic pod hipotekę najbardziej interesowała by mnie konsolidacja kart i skoku na jak najniższą rate z góry dziękuje z pomoc.
     
  2.  
  3. krzysztof_nowakowski

    krzysztof_nowakowski New Member

    Dołączył:
    20 Marzec 2013
    Wiadomości:
    21
    Docenione treści:
    0
    Witam.
    Wszystko jest do zrobienia - proszę o kontakt na adres e-mail: k.nowakowski@donarium.pl
    Współpracujemy z 28 bankami, więc powinniśmy coś dla Pani znaleźć.
    Czasem owszem, zdarza się, że banki wymagają zabezpieczenia w postaci cesji na samochód lub hipoteki, zależy to głównie od historii kredytowej i scoringu w BIKu. W takiej sytuacji staramy się wynegocjować z bankiem samo ubezpieczenie do kredytu bez żadnego zabezpieczenia. Oczywiście optymalną opcją jest kredyt również bez ubezpieczenia. Na to mają też niekiedy wpływ procedury bankowe.

    Pozdrawiam,
    Krzysztof Nowakowski
    k.nowakowski@donarium.pl
     
Inne zbliżone wątki do: Konsolidacja kart
Forum Tytuł Data
Kredyty konsolidacyjne Konsolidacja chwilowek z opóźnieniami w spłacie 30 Styczeń 2019
Kredyty konsolidacyjne Konsolidacja dwóch kredytów plus gotówka 5 Czerwiec 2018
Kredyty konsolidacyjne Konsolidacja 5 Październik 2017
Kredyty konsolidacyjne Konsolidacja przy umowie najmu 21 Maj 2016
Kredyty konsolidacyjne Konsolidacja bez zgody współmałzonki 9 Listopad 2015

Poleć tę stronę