Konsolidacja sposób na długi?

Dyskusja w 'Kredyty dla zadłużonych' rozpoczęta przez użytkownika buzka11, 31 Lipiec 2013.

  1. buzka11

    buzka11 Member

    Dołączył:
    18 Lipiec 2013
    Wiadomości:
    62
    Docenione treści:
    0
    witam

    Mam sporo kredytów łączna kwota 10 000 zł.
    Czy kredyt konsolidacyjny jest dobrym elementem aby pozbyć się długów?
     
  2.  
  3. boczek

    boczek Member

    Dołączył:
    13 Sierpień 2013
    Wiadomości:
    55
    Docenione treści:
    1
    Zasadniczo może być to sposób na spłatę długów. Jednakże nie należy mysleć że idealny. Zaletą są mniejsze odsetki.
     
  4. gold lips

    gold lips New Member

    Dołączył:
    8 Sierpień 2013
    Wiadomości:
    26
    Docenione treści:
    0
    Konsolidacja jest najlepszym sposobem na to, aby znacznie zmniejszyć sobie ratę spłacanych kredytów. Czy jednocześnie można mówić o pozbyciu się długów? Trudno tak naprawdę to powiedzieć. To zależy od sytuacji.
    kredyt konsolidacyjny alior bank
    Alior Bank ma mają ofertę konsolidacji polecam
     
    Last edited by a moderator: 8 Październik 2013
  5. kiqusia

    kiqusia Member

    Dołączył:
    8 Sierpień 2013
    Wiadomości:
    32
    Docenione treści:
    0
    Jeśli ktoś nie jest zadłużony w ten sposób, że jest już wpisany do BIK- u to na pewno konsolidacja jest tu najlepszą z możliwych opcji, ale należy jednocześnie poszukać najlepszych dla niej warunków.
     
  6. papkin33

    papkin33 New Member

    Dołączył:
    16 Wrzesień 2013
    Wiadomości:
    29
    Docenione treści:
    0
    Jeśli nie wisimy w BIK-u, w KRD, nie mamy nad sobą windykacji ani też komornika, to jest to na pewno najlepszy sposób na wyjście z długów, ale jeśli nie mamy czystej karty, to banki mogą nam kredytu nie udzielić.
     
  7. kosma67

    kosma67 Member

    Dołączył:
    10 Październik 2013
    Wiadomości:
    31
    Docenione treści:
    0
    Jeśli jakikolwiek bank udzieli nam kredytu konsolidacyjnego, to na pewno jest to najlepsze z możliwych wyjść w tej sytuacji, gdyż będziemy mieli niższe koszty.
     
  8. Help Direct

    Help Direct New Member

    Dołączył:
    17 Październik 2013
    Wiadomości:
    9
    Docenione treści:
    0
    Help Direct – Pomagamy bezpośrednio !

    HD – najwyższa jakość usług...


    Oferujemy pomoc wszystkim osobom zadłużonym – posiadającym kredyty – mającym problem z płaceniem rat – osobom, którym wypowiedziano umowy kredytowe – osobom, które posiadają komornika – osobom, którym wydaje się, że już nic im nie pomoże.


    W zakres naszych usług wchodzą porady prawne, porady finansowe, kredytowe, porady psychologów etc.

    Naszym celem jest Tobie pomóc a nie oferować Tobie kolejny drogi kredyt gotówkowy albo chwilówkę.

    Posiadamy sprawdzone rozwiązania dla sytuacji patowych – mamy spore doświadczenie w doradztwie w zakresie wychodzenia z zadłużenia.

    Nie dopuszczamy do tego by nasi klienci popadali w spiralę kredytową i stawali się niewypłacalni.

    Jeśli potrzebujesz profesjonalnej pomocy napisz smsa o treści zadłużony na nr tel 791 23 24 22 – skontaktujemy się z Toba i zaradzimy problemom.
     
  9. domka

    domka New Member

    Dołączył:
    16 Listopad 2013
    Wiadomości:
    11
    Docenione treści:
    0
    Witam, potrzebuję gotówki od ręki czy ktoś się orientuje gdzie mogę taką dostać?
     
  10. domka

    domka New Member

    Dołączył:
    16 Listopad 2013
    Wiadomości:
    11
    Docenione treści:
    0
    Witam, potrzebuję gotówki od ręki czy ktoś się orientuje gdzie mogę taką dostać?
     
  11. PiotrSzymanski

    PiotrSzymanski New Member

    Dołączył:
    6 Grudzień 2013
    Wiadomości:
    6
    Docenione treści:
    0
    Zapraszam na bezpłatne spotkanie z naszym doradcą. Przeanalizuje on dla Pana oferty wszystkich największych banków w Polsce i wskaże ten, w którym najkorzystniej ubiegać się o zastrzyk gotówki. Aby umówić się na spotkanie wystarczy wejść na naszą stronę open.pl lub zadzwonić na bezpłatną infolinię 801 600 200.

    W razie pytań jestem do dyspozycji.

    Pozdrawiam, Piotr Szymański
    Online Ekspert Open Finance
     
  12. Janek

    Janek Member

    Dołączył:
    15 Grudzień 2013
    Wiadomości:
    40
    Docenione treści:
    0
    Konsolidacja zadłużenia zawsze jest lepszym roziwązaniem, niż spłacanie kilku kredytów osobno. Zazwyczaj jest bowiem tańsza - oprocentowanie kredytu konsolidacyjnego może być 2-3x niższe niż kredytu gotówkowego.
     
  13. kulawiak190

    kulawiak190 Member

    Dołączył:
    15 Grudzień 2013
    Wiadomości:
    31
    Docenione treści:
    0
    jasne że konsolidacja to najlepszy sposób na długi, aczkolwiek nie każdy może taką konsolidację dostać.
     
  14. autor12

    autor12 Member

    Dołączył:
    8 Styczeń 2014
    Wiadomości:
    57
    Docenione treści:
    0
    ok ale 2 pytania10 tys czy więcej?? to banki ochoczo nie przyznają konsolidacji jeżeli są jakieś opóźnienia itd banki lubią tak kwoty od 25 tys łącznie kiedyś się pytałem to niechętnie poniżej 15 tys idą na to i jezeli sa jakieś opóźnienia to terz nie chcą dawać ( mysle to o opóźnieniach pow 30 dni)
    i 2 pytanie nie wiem czy sobie zdajesz sprawę że odsetki sa skonsolidowane w 1 pakiet ogólny i 1 rata ale nap rozłożone na 2 razy większy okres wiec powoduje to często że i tak zapłacisz więcej niż teraz
    wiec sprawa nie wydaje mi się taka oczywista
     
  15. pomocwkredycie

    pomocwkredycie Member

    Dołączył:
    19 Październik 2013
    Wiadomości:
    61
    Docenione treści:
    0
    Jeśli są opóźnienia bieżące to ani banki ani również skoki nie udzielą kredytu do momentu uregulowania bieżących zaległości.
    Z poważaniem
    Grzegorz Klimczak
    Doradca Finansowy/Pośrednik Kredytowy
    Broker i Dealer Samochodowy
    tel. 790382868/506203558
     
  16. ddrabek90

    ddrabek90 New Member

    Dołączył:
    17 Luty 2014
    Wiadomości:
    12
    Docenione treści:
    0
    Proxima oddłużanie tel. 505-922-981 mi pomogli
     
  17. pomocwkredycie

    pomocwkredycie Member

    Dołączył:
    19 Październik 2013
    Wiadomości:
    61
    Docenione treści:
    0
    Napisz jak co pomogli?. Spłacili twoje długi i zaległości bierzące?. Napisz też czy ta firma pobiera jakieś przedpłaty, bo jeśli tak to nikt z tego nie z korzysta.

    Z poważaniem
    Grzegorz Klimczak
    Doradca Finansowy/Pośrednik Kredytowy
    Broker i Dealer Samochodowy
    tel. 790382868/506203558
     
  18. ddrabek90

    ddrabek90 New Member

    Dołączył:
    17 Luty 2014
    Wiadomości:
    12
    Docenione treści:
    0
    Zadzwoniłem do Proxima bo nie dawałem rady płacić rat. Windykatorzy mnie czasami miałem wrażenie że gwałcą przez telefon. Pierwsza rozmowa to było w dużym stopniu wsparcie psychiczne, słuchajcie dowiedziałem się jak rozmawiać z windykatorami żeby rozmowa była jak między ludźmi a między windykatorem a małym robaczkiem. Przedstawiłem swoje problemy z płatnościami. Po półgodzinie zadzwonił do mnie p. Paweł i przedstawił jak mogą mi pomóc. Mianowicie: do kredytu w PKO, którego ratę miałem 323,11 zł wystąpili o obniżenie do 250 zł. Tak jak byłem uprzedzany żeby obniżyć do 280 zł trzeba wystąpić o 250 zł. I udało się tak jak planowaliśmy. Co do chwilówek to tu sytuacja była jaśniejsza. Mogłem płacić 150 zł a chwilówkę. Wiadomo że to mniej niż na przedłużenie. Zaufałem tak jak p. Paweł uprzedzał dzwonili windykatorzy ale ja mówiłem żeby kontaktowali się z moim pełnomocnikiem i tak uszarpali się ja mam spokój płace po 150 zł oni mają kasę a Proxima rozłożyła mi swoje wynagrodzenie na raty miesięczne. Pierwszą ratę płaciłem prawie miesiąc po wysłaniu pism. Ja polecam! Wiem że gdyby Ci durnie windykatorzy nadal za mną wydzwaniali to zwariowałbym.
     
  19. pomocwkredycie

    pomocwkredycie Member

    Dołączył:
    19 Październik 2013
    Wiadomości:
    61
    Docenione treści:
    0
    Ok ale ja dalej pytam czy płaciłaś coś tej firmie przed uzyskaniem kredytu?.


    Z poważaniem
    Grzegorz Klimczak
    Doradca Finansowy/Pośrednik Kredytowy
    Broker i Dealer Samochodowy
    tel. 790382868/506203558

    Sieć Lycamobile tel. +48 729460172
    e-mail:grzegorz.klimczak@o2.pl
    skype: grzegorz.klimczak
    gg: 1752886

    www.kredyty-zagranica.pl
     
  20. ddrabek90

    ddrabek90 New Member

    Dołączył:
    17 Luty 2014
    Wiadomości:
    12
    Docenione treści:
    0
    Nie jasno napisałem, że żadnego kredytu nie brałem. Ten w PKO to pomogli mi obniżyć ratę. Bo sam jak pisałem to zawsze było że nie ma możliwości. A chwilówki spłacam po 150 zł do tych firm od których brałem kasę.
    Więc żadnego kredytu nie brałem. A prowizję płaciłem w ratach a nie jak w cod czy cd z góry. Bo tez tam dzwoniłem.
     
  21. pomocwkredycie

    pomocwkredycie Member

    Dołączył:
    19 Październik 2013
    Wiadomości:
    61
    Docenione treści:
    0
    Ale dalej się pytam czy płaciłeś tej firmie coś przed uzyskaniem kredytu?. Ja się nie pytam czy brałeś jakiś kredyt tylko czy płaciłeś coś tej firmie przed wypłatą kredytu?. Bo to że firma pomaga to super, natomiast ważne to czy klient będzie ponosił jakiś koszt przed wypłatą kredytu.


    Z poważaniem
    Grzegorz Klimczak
    Doradca Finansowy/Pośrednik Kredytowy
    Broker i Dealer Samochodowy
    tel. 790382868/506203558

    Sieć Lycamobile tel. +48 729460172
    e-mail:grzegorz.klimczak@o2.pl
    skype: grzegorz.klimczak
    gg: 1752886

    www.kredyty-zagranica.pl
     
Inne zbliżone wątki do: Konsolidacja sposób
Forum Tytuł Data
Kredyty dla zadłużonych 6000zł - potrzebuje / konsolidacja :) 4 Grudzień 2017
Kredyty dla zadłużonych konsolidacja pozabankowa-duże kwoty 19 Marzec 2015
Kredyty dla zadłużonych W jakim banku konsolidacja? 23 Czerwiec 2013

Poleć tę stronę