Konto osobiste w Nest Bank - czy warto? Opinie

Dyskusja w 'Konta osobiste' rozpoczęta przez użytkownika kijek, 16 Czerwiec 2018.

  1. bolek1120

    bolek1120 New Member

    Dołączył:
    6 Lipiec 2016
    Wiadomości:
    4
    Docenione treści:
    0
    Początkowo każdy bank daje dobra ofertę. Niestety później opłaty są kolosalne i trzeba zmieniać konto, anie jest to łatwe.
     
  2. nikimicz

    nikimicz Guest

    WARTO
    Widzę, że nie jestem pierwszą osobą, która w tak pozytywny sposób wypowie się na temat konta w Nest banku - ale nie da się inaczej kiedy Nest bak oferuje najlepsze warunki konta osobistego na rynku :)
    Konto faktycznie jest w 100 za darmo, nie ma tutaj żądnego haczyka ani przekłamania - to chyba pierwsza reklama która przedstawia 100% prawdy o produkcie :)
    Sam korzystam ze Nest konta już jakieś 3 miesiące, znacznie wcześniej założyła je moja siostra i także jest z niego bardzo zadowolona. Polecam każdemu bo naprawde warto
     
  3. ulicafinansowa_pl

    ulicafinansowa_pl Member

    Dołączył:
    20 Luty 2015
    Wiadomości:
    98
    Docenione treści:
    3
    Aktualnie konto jest bardzo opłacalne, jednak jest to bank internetowy który nie posiada placówek. Istnieje duże prawdopodobieństwo, że po uzyskaniu dużej liczby klientów bank wprowadzi opłaty za konto.
     
  4. loska

    loska Member

    Dołączył:
    18 Sierpień 2013
    Wiadomości:
    50
    Docenione treści:
    0
    Mam konto, teraz złożyłam wniosek o kartę w Nest. Kiedy przyjdzie karta debetowa? Ktoś ma takie doświadczenia i mógłby mi powiedzieć?
     
  5. Tyriada

    Tyriada New Member

    Dołączył:
    2 Marzec 2016
    Wiadomości:
    7
    Docenione treści:
    0
    W Polsce wszystkie banki działają na złodziejskich zasadach. Na Zachodzie normalne jest, że masz oprocentowany ROR.
     
  6. mamba00

    mamba00 New Member

    Dołączył:
    28 Listopad 2015
    Wiadomości:
    5
    Docenione treści:
    0
    Ja mam w tym banku już od jakiegoś dłuższego czasu, ale ostatnio patrzyłam na ofertę rajfa i zastanawiam się czy nie zmienić, bo tam mają fajne ubezpieczenie. W Nest Banku nie ma problemów z transakcjami, ale ogólnie bez szału.
     
  7. PozyczkiBez

    PozyczkiBez New Member

    Dołączył:
    29 Kwiecień 2017
    Wiadomości:
    22
    Docenione treści:
    0
    Założyłem i czekam na aktywacje, ich ofertę znalazłem na bankowe.pozyczkabez.pl/konta-osobiste.html
     
  8. Mandragora39

    Mandragora39 New Member

    Dołączył:
    21 Wrzesień 2016
    Wiadomości:
    8
    Docenione treści:
    0
    Dokładnie. Tzw, tabela opłat i prowizji może zostać w każdej chwili zaktualizowana na niekorzyść klienta.
     
  9. [Polecamy zapoznać się z naszą stroną na której znajdziecie Państwo najlepsze konta bankowe dla osób fizycznych i firm jak i rachunki oszczędnościowe i lokaty. Znajdują się tam także ubezpieczenia i można dokonać wiele innych rzeczy i to wszystko online. Nie masz czasu to ta strona jest dla Ciebie.
     
  10. Wasylij

    Wasylij Guest

    Z tego co wiem, to karta w Nest Banku przychodzi tak do 7 dni roboczych. Mój kolega chwalił się, że NestBank przysłał mu kartę już po 3 dniach od założenia konta przez internet (bo w Nest Bank można założyć konto tylko przez internet). Z tego co czytam w opiniach na temat nest banku, to obecnie mają jedną z najlepszych ofert. To konto bije rekordy popularności. Ludzie się chwalą, że jest naprawdę wszystko darmowe. Ja jeszcze nie testowałem, ale mam zamiar założyć i przetestować osobiście. Będę je miał jako dodatkowe konto do podzielenia pieniędzy.
     
  11. jackie

    jackie Guest

    Ja od lat mam eKonto w mBanku i w sumie nie mam na co narzekać. Kilka razy myślałem o jego zmianie, ale chyba bardziej w celu urozmaicenia i z ciekawości, bo nic mi w nim nie przeszkadza. Stanęło w końcu na tym, że zostałem przy tym co miałem i w sumie nie wiem czy znalazłoby się coś korzystniejszego dla mnie.
     
  12. Lotek

    Lotek Guest

    Według mnie warto i to bardzo. W końcu widać w rankingach, że na czas obecny jest to zdecydowanie najlepsze, osobiste konto bankowe. Może brak mu cash backu i jakichś promocji, które oferuję inna banki w PL ale za to jest w 100% darmowe i to bez żądnych haczyków czy wymogów - tak więc dla mnie warto. W końcu sam także zdecydowałem się na to konto jak tylko zobaczyłem ofertę, swoje stare w PKO zamknąłem i założyłem Nest konto które jest naprawdę Nest co widać w systemie interneotwym - intuicyjny i łatwy w obsłudze :)
     
  13. agassus992

    agassus992 Guest

  14. Ewelina133

    Ewelina133 New Member

    Dołączył:
    17 Luty 2016
    Wiadomości:
    2
    Docenione treści:
    0
    Nest Bank zarabia na tym co inne banki, czyli na udzielaniu kredytów ze zgromadzonych depozytów.
    Już się nie martwcie wyjdzie na swoje nawet jak ma darmowe konto osobiste.

    Swoją drogą konto osobiste w Nest banku to chyba jedyne aktualnie całkowicie darmowe konto
     
  15. xantares

    xantares New Member

    Dołączył:
    2 Październik 2017
    Wiadomości:
    4
    Docenione treści:
    0
    Zawsze mozna zmienic jak bedzie cos nie tak. Wszystko do czasu .. najpierw nalapia klientow, a za jakis czas dowala oplaty - o to nie masz sie co martwic ;)
     
  16. kamyk

    kamyk Guest

    Jaki jest w Bank Nest czas oczekiwania na karte? Zamierzam złożyć wniosek i się zastanawiam czy długo trzeba czekać. Ktoś coś?
     
  17. fanus

    fanus New Member

    Dołączył:
    8 Lipiec 2016
    Wiadomości:
    1
    Docenione treści:
    0
    ja mam od jakiegoś czasu w nest bank konto osobiste i póki co mam same dobre opinie. Oczywiście swoje małe minusy mają szczególnie jakoś nie przypadł mi do gustu panel na stronie do obsługi konta, bywa czasem problemowy ale ogólnie sama funkcjonalność, darmowe operacje i wiele innych kwestii sprawia, że to konto jak dla mnie to coś naprawdę dobrego i godnego polecenia. Skusiłem się po przeczytaniu kilku opinii - bardziej szczegółowo wszystko wypunktowane dla zainteresowanych.
     
  18. Anikke

    Anikke Guest

    Znajomy ostatnio opowiadał mi, jaki to super bank znalazł, na którym ma korzystne oprocentowanie na lokatach i rachunku oszczędnościowym.

    Niby wydaje mi się to w porządku. Ale jednak, wydaje mi się, że są tutaj ukryte haczyki. O co dokładnie mi chodzi? Przede wszystkim czy to nie są jakieś promocyjne akcje, za które i tak trzeba będzie później czy później „swoje” zapłacić. Niby Nest Bank proponuje najlepsze warunki na tle konkurencji.

    Ale wolę się Was zapytać, czy po kilku miesiącach prowadzenia u nich konta nie trzeba zapłacić za wszystkie promocje.
     
  19. Stanisław

    Stanisław Guest

     
  20. Zawiedziony.

    Zawiedziony. Guest

    NIestety nie ma nic za darmo.
    Konto walutowe Euro jest 5E/rok.Więc jeżeli takie też posiadacie to nawet o tym możecie nie wiedzieć .
    Gdyż nie jest ta kwota widoczna w bankowości elektronicznej.
     
Inne zbliżone wątki do: Konto osobiste
Forum Tytuł Data
Konta osobiste Konto osobiste w Orange Finanse - opinie 3 Listopad 2016
Konta osobiste Konto osobiste - bezpłatne. 1 Październik 2016
Konta osobiste Konto dla młodych do 26 roku życia za 0 zł 26 Kwiecień 2018
Konta osobiste Najlepsze konto bankowe dla młodych: ekonto mbank, nest konto, bzwbk czy pko 5 Październik 2016
Konta osobiste Konto w Banku Spółdzielczym. 19 Grudzień 2013

Poleć tę stronę