Konto w GetinBanku.

Dyskusja w 'Banki' rozpoczęta przez użytkownika Kelly, 24 Maj 2013.

  1. Kelly

    Kelly Member

    Dołączył:
    3 Maj 2013
    Wiadomości:
    34
    Docenione treści:
    0
    Witam

    Zdaję sobie sprawę, że istnieje dziś wielka ilość banków oraz instytucji pozabankowych. Jednakże chcę zapytać o konkretną. Mianowicie chodzi mi o GetinBank - chcę tutaj założyć konto.
    Czy to właściwa decyzja.? jaką opinią bank się wyróżnia? Czy warto założyć tutaj konto? jakie są opłaty miesięczne?
     
  2.  
  3. kobieta2424

    kobieta2424 Member

    Dołączył:
    12 Czerwiec 2013
    Wiadomości:
    32
    Docenione treści:
    0
    Uważam, że bank ten ma dobrą opinię. Nie słychać dużych narzekań. Oczywiście jak wszędzie się one zdarzają ale na ogół ten bank polecany jest konsumentom, któryz pragną założyć konto.
     
  4. lolita

    lolita Member

    Dołączył:
    17 Lipiec 2013
    Wiadomości:
    41
    Docenione treści:
    0
    GetinBank ma dobrą opinię. Jeśli chodzi o konto, to mamy dobre warunki. Na start można sobie wybrać prezent, a za takie operacje jak założenie konta, przelewy, pobieranie gotówki w bankomatach i kartę Pay Pass nic nie płacimy. Czy jest to najlepsze konto na rynku? Na pewno warte polecenia.
     
  5. matti

    matti Member

    Dołączył:
    17 Lipiec 2013
    Wiadomości:
    39
    Docenione treści:
    0
    Getin bank ma fajną ofertę, która jednakże musi pasować do oczekiwań konkretnego klienta. Najlepszym rozwiązaniem byłoby przejść się do oddziału banku i zapytanie się o konkretne zasady obowiązujące w koncie.
     
  6. kiqusia

    kiqusia Member

    Dołączył:
    8 Sierpień 2013
    Wiadomości:
    32
    Docenione treści:
    0
    Getin Bank posiada zasadniczo pozytywne opinie, a więc ja bym się na pewno nie zastanawiał, gdyż to bardzo dobra opcja. W pewnych kwestiach być może nawet można powiedzieć, że to najlepsze konto na rynku.
     
Inne zbliżone wątki do: Konto GetinBanku
Forum Tytuł Data
Banki Konto dla firm w Raifaizen bank 2 Styczeń 2014
Banki Konto w Millenium Bank opinie 2 Styczeń 2014

Poleć tę stronę