Konto w Millenium Bank

Dyskusja w 'Konta osobiste' rozpoczęta przez użytkownika kabanos11, 14 Czerwiec 2013.

  1. kabanos11

    kabanos11 Member

    Dołączył:
    14 Czerwiec 2013
    Wiadomości:
    40
    Docenione treści:
    0
    Witam

    Wybieram właśnie nowy rachunek bankowy. Chciałbym poradzić się Was czy to dobry pomysł z Millenium Bank?? Czy macie tam konto i czy jesteście zadowoleni?? :)
     
  2.  
  3. kobieta2424

    kobieta2424 Member

    Dołączył:
    12 Czerwiec 2013
    Wiadomości:
    32
    Docenione treści:
    0
    Nie mam tutaj konta, ale raczej nie polecam, bowiem od znajomych słyszałam wiele negatywnych opinii. Osobiście mam w BGŻ i tutaj na prawdę są fajne warunki:)
     
  4. lolita

    lolita Member

    Dołączył:
    17 Lipiec 2013
    Wiadomości:
    41
    Docenione treści:
    0
    Miałem konto w tym banku i jak najbardziej jestem skłonny polecić to konto, gdyż jest fajnie prowadzone, można zyskać trochę płacąc za zakupy kartą, a poza tym nie ma dużych opłat. Zdecydowanie jest to bardzo dobre konto bankowe.
     
  5. omlet66

    omlet66 New Member

    Dołączył:
    8 Sierpień 2013
    Wiadomości:
    28
    Docenione treści:
    0
    W pewnym okresie było to dla mnie najlepsze konto, z jakim się spotkałem, ale z pewnych względów musiałem zrezygnować. Patrząc na ten ranking kont studenckich najlepsze konto to teraz Alior Sync. Oczywiście jak najbardziej polecam, gdyż to na pewno bardzo dobry wybór.
     
  6. pinia

    pinia Member

    Dołączył:
    8 Sierpień 2013
    Wiadomości:
    34
    Docenione treści:
    0
    Jest to jedno z najlepszych kont, jakie mamy obecnie na rynku. Jednocześnie należy zaznaczyć, że aby się o tym przekonać, najlepiej jest samemu udać się do oddziału bankowego i popytać o szczegóły.
     
  7. kiqusia

    kiqusia Member

    Dołączył:
    8 Sierpień 2013
    Wiadomości:
    32
    Docenione treści:
    0
    To jest bank, w którym warto zakładać konto osobiste. Oczywiście czy to jest akurat najlepszy wybór, to trudno powiedzieć, ale na pewno jest to bardzo dobry wybór.
     
  8. franek54

    franek54 New Member

    Dołączył:
    16 Wrzesień 2013
    Wiadomości:
    20
    Docenione treści:
    0
    Millennium Bank jest solidny, toteż założenie w nim konta osobistego jest najlepszą opcją z możliwych i dlatego też bez obaw zdecydowałbym się na ten ruch.
     
  9. kosma67

    kosma67 Member

    Dołączył:
    10 Październik 2013
    Wiadomości:
    31
    Docenione treści:
    0
    Konto osobiste w Millennium Bank jest produktem chwalonym, toteż zasadniczo polecałbym je. Aby więcej się dowiedzieć, najlepszym sposobem jest udanie się do oddziału bankowego.
     
Inne zbliżone wątki do: Konto Millenium
Forum Tytuł Data
Konta osobiste Konto dla młodych do 26 roku życia za 0 zł 26 Kwiecień 2018
Konta osobiste Konto osobiste w Nest Bank - czy warto? Opinie 16 Czerwiec 2018
Konta osobiste Najlepsze konto bankowe dla młodych: ekonto mbank, nest konto, bzwbk czy pko 5 Październik 2016
Konta osobiste Konto osobiste w Orange Finanse - opinie 3 Listopad 2016
Konta osobiste Konto w Banku Spółdzielczym. 19 Grudzień 2013

Poleć tę stronę