Kredyt 300000 zł na budowę domu i zakup działki dla przedsiębiorcy

Dyskusja w 'Zdolność kredytowa' rozpoczęta przez użytkownika Piotrakkk, 6 Listopad 2015.

  1. Piotrakkk

    Piotrakkk New Member

    Dołączył:
    6 Listopad 2015
    Wiadomości:
    4
    Docenione treści:
    0
    Prowadzę firmę od 12 miesięcy. Nie schodzę poniżej 5 000 zł netto miesięcznie, z tym że występują duże różnice w zarobkach. W jednym miesiącu może to być 5 500 zł netto, a w innym 9000 zł netto.


    Chciałbym dostać kredyt na budowę domu i zakup działki w wysokości 300 000 zł, spłacany przez 30 lat. Czy mam realną szansę dostać kredyt (słyszałem, że przedsiębiorcy jest trudniej dostać niż pracownikowi na umowie o pracę)?


    Czy banki powszechnie udostępniają np. taką możliwość, żeby w razie czego w spłacie kredytu pomogła mi moja mama (umowa o pracę, 1 900 zł brutto, “praca państwowa”)? Chodzi mi o to, żebym dzięki temu mógł podnieść moją zdolność kredytową, gdyby okazało się, że to co zarabiam ze swojej działalności to dla banki za mało.
     
  2.  
  3. ulicafinansowa_pl

    ulicafinansowa_pl Member

    Dołączył:
    20 Luty 2015
    Wiadomości:
    98
    Docenione treści:
    3
    Owszem można brać kredyt w kilka osób co podnosi zdolność, jednak musi być to zaufana osoba.
     
    Piotrakkk lubi to.
  4. Piotrakkk

    Piotrakkk New Member

    Dołączył:
    6 Listopad 2015
    Wiadomości:
    4
    Docenione treści:
    0
    Oczywiście, jest to osoba bardzo zaufana :)
     
  5. Money-Partners

    Money-Partners New Member

    Dołączył:
    21 Luty 2016
    Wiadomości:
    22
    Docenione treści:
    20
    Zapraszam do kontaktu
     
    Sbkrogatek lubi to.
Inne zbliżone wątki do: Kredyt 300000
Forum Tytuł Data
Zdolność kredytowa Brak Zdolności kredytowej 29 Styczeń 2019
Zdolność kredytowa Kredyt hipoteczny a pomoc doradcy 31 Marzec 2018
Zdolność kredytowa Zdolność kredytowa a raty na sprzęt RTV/AGD oraz wynajmowanie mieszkania 27 Grudzień 2017
Zdolność kredytowa kredyt firmowy samozatrudnienie pytanie 8 Wrzesień 2017
Zdolność kredytowa Ciąża (zwolnienie lekarskie, urlop macierzyński) a kredyt hipoteczny. 4 Wrzesień 2017

Poleć tę stronę