kredyt całkowicie przez internet - czy można?

Dyskusja w 'Pożyczki pozabankowe' rozpoczęta przez użytkownika loska, 18 Sierpień 2013.

  1. loska

    loska Member

    Dołączył:
    18 Sierpień 2013
    Wiadomości:
    50
    Docenione treści:
    0
    witam

    czy można zaciągnąć kredyt całkowicie przez internet?
    Czy to tylko reklamy a faktycznie musimy mieć kontakt z doradcą?
     
  2.  
  3. partytu

    partytu Member

    Dołączył:
    20 Marzec 2014
    Wiadomości:
    54
    Docenione treści:
    0
    Oczywiście kredyt przez interent można zaciągnąć, jednakże nie tak w 100 % całkowicie przez internet. Wszak możesz złożyć wniosek przez internet ale i tak musimy się spotkać z konsulatntem aby określić warunki i podpisać umowę.
     
  4. Joanna41

    Joanna41 Member

    Dołączył:
    29 Styczeń 2014
    Wiadomości:
    101
    Docenione treści:
    0
    Tego typu pozyczki oferuje np. http://pozyczka24.info.pl. Nie patrza ani na historie kredytowa ani na sytuacje finansowa
     
  5. alcybiades

    alcybiades New Member

    Dołączył:
    27 Maj 2014
    Wiadomości:
    8
    Docenione treści:
    0
    Dokładnie trzeba podpisać umowę a tego przez internet nie można zrobić no chyba że się ma elektroniczny podpis.
     
  6. shine

    shine New Member

    Dołączył:
    11 Wrzesień 2014
    Wiadomości:
    18
    Docenione treści:
    0
    Zależy jaka jest strona. Wiadomo, że każdy ma swoje zasady, ale wiem, że przez internet pożyczka na pewno będzie na http://www.pozyczki-bez-bik.pl
     
  7. Mario21

    Mario21 New Member

    Dołączył:
    19 Wrzesień 2014
    Wiadomości:
    1
    Docenione treści:
    0
    W ofercie posiadamy atrakcyjną ofertę pożyczek dla osób fizycznych oraz prowadzących działalność gospodarczą ze złą sytuacją w BIK lub komornikiem. U nas możesz liczyć na minimum formalności oraz szybką decyzję kredytową. Nasz doradca przeanalizuje twoją sytuację finansową oraz zawodową i przedstawi najkorzystniejsze rozwiązanie. Zapraszamy http://www.pozyczki-tczew.pl.pl
     
  8. okpl

    okpl Member

    Dołączył:
    3 Grudzień 2013
    Wiadomości:
    36
    Docenione treści:
    1
    Można i to nie tylko w banku ale również w firmie pozabankowej. Wszystkie prezentujemy na naszej stronie (adres w stopce). Staramy się prezentować wszystkie oferty bankowe i pozabankowe. Ostatnio z pozabankowych cieszy się dużą popularnością pożyczka do 10 tyś. zł na okres do 36 miesięcy. Szczegóły:
    tutaj >>> pozyczki-ok.pl/takto.htm
     
  9. AlexEfe

    AlexEfe New Member

    Dołączył:
    5 Sierpień 2014
    Wiadomości:
    19
    Docenione treści:
    0
    Ja tam bym uważał na twoim miejscu- łatwo o oszustwo w takich pożyczkach bez umów i przez internet. Zapewne są tam jakieś ukryte treści!
     
  10. Katerinka

    Katerinka New Member

    Dołączył:
    14 Sierpień 2014
    Wiadomości:
    21
    Docenione treści:
    0
    Jeśli chodzi o pożyczki pozabankowe to ogromne pole manewrów do wszelkich przekręctw i oszustwa. Przy każdej takiej transakcji przede wszystkim powinna zostać podpisana umowa, bez tego ani rusz. Chyba że chcesz mieć później jakies nieprzyjemności.
     
  11. Ania890

    Ania890 New Member

    Dołączył:
    13 Marzec 2016
    Wiadomości:
    12
    Docenione treści:
    1
    Wiem, że w Lendon można wziąć pożyczkę przez internet. Szybko, łatwo i przyjemnie. Bez wychodzenia z domu ;)
     
  12. Fabianka

    Fabianka New Member

    Dołączył:
    30 Czerwiec 2016
    Wiadomości:
    1
    Docenione treści:
    0
    dokładnie, W Lendonie tak jest. też brałam u nich pożyczkę i nie mam żadnych zastrzeżeń! wygodnie i szybko!
     
  13. pw1991

    pw1991 New Member

    Dołączył:
    23 Wrzesień 2016
    Wiadomości:
    5
    Docenione treści:
    0
    Dziś przez internet można wszystko ;) Ale ostrożnie, ja samemu korzystam regularnie z takich ofert ale tylko od sprawdzonych źródeł :)
     
  14. maciej_09

    maciej_09 New Member

    Dołączył:
    26 Wrzesień 2016
    Wiadomości:
    3
    Docenione treści:
    0
    odnośnie odpowiedzi na tytuł wątku to ostatnio pożyczałem 1000 zł od Funduszu Korona z Lublina. Wszystko załatwiłem na telefon i maila, także nie musiałem odwiedzać doradców:) ,
     
  15. Michał010

    Michał010 New Member

    Dołączył:
    23 Listopad 2016
    Wiadomości:
    4
    Docenione treści:
    0
    Pożyczki przez Internet wymagają ostrożności, ale to tak jak wszystko i wszędzie. Najważniejsze to sprawdzić źródła :p
     
  16. laosia_980

    laosia_980 New Member

    Dołączył:
    14 Listopad 2016
    Wiadomości:
    6
    Docenione treści:
    0
    oczywiście, że można :) i są w pełni bezpieczne, jeśli pożyczamy ze sprawdzonych portali. jeśli chwilówki to najwięksi gracze: wonga, vivus, filarum. ew. social lending, czyli społecznościówki emonero, kokos etc.
     
  17. Kostek

    Kostek New Member

    Dołączył:
    12 Styczeń 2017
    Wiadomości:
    2
    Docenione treści:
    0
    Pewnie, że można, zależy jaka kwota oczywiście, do tysiąca najwygodniejsze jest feniko.pl .
     
  18. Blazej_Rad

    Blazej_Rad New Member

    Dołączył:
    11 Styczeń 2017
    Wiadomości:
    11
    Docenione treści:
    0
    w kredytach chwilówkach można wypełnić wniosek online i w ten sposób przesłać go do weryfikacji, a potem chyba można też poprosić o przelanie pożyczki na konto, aczkolwiek nie wiem, bo ja załatwiałem wszystko w placówce - natomiast na pewno przynajmniej częściowo działa się online :)
     
  19. pozyczkamaxx

    pozyczkamaxx Member

    Dołączył:
    28 Czerwiec 2013
    Wiadomości:
    65
    Docenione treści:
    0
    Pomijam fakt, że odpowiadamy na wątek lekko archiwalny ale merytoryczna wartość tych waszych odpowiedzi jest lekko mówiąc niska.
     
  20. patryk134452

    patryk134452 New Member

    Dołączył:
    11 Lipiec 2017
    Wiadomości:
    5
    Docenione treści:
    0
    funduszkorona.pl wypełnij wniosek on- line. Wszystkie formalności przez internet
     
  21. mareczkoooo

    mareczkoooo New Member

    Dołączył:
    4 Czerwiec 2017
    Wiadomości:
    5
    Docenione treści:
    0
    W kredytach chwilowkach masz mozliwosc zlozyc wniosek online :)
     
Inne zbliżone wątki do: kredyt całkowicie
Forum Tytuł Data
Pożyczki pozabankowe Przedawnienie kredytu - nowela w 2019r 17 Grudzień 2018
Pożyczki pozabankowe Pożyczka kredyt bez zaświadczenia o dochodach 30 Styczeń 2018
Pożyczki pozabankowe Najlepsza praca w historii, który może spłacić swoje kredyty 5 Styczeń 2017
Pożyczki pozabankowe Szukam osoby do wywiadu, która wzięła kredyt, aby spłacić kredyt innej osoby. 29 Luty 2016
Pożyczki pozabankowe Coś dla firm udzielających kredyty. 9 Kwiecień 2014

Poleć tę stronę