Kredyt dla firm FM Bank - prosze o opinie

Dyskusja w 'Kredyty firmowe' rozpoczęta przez użytkownika takijeden, 13 Maj 2013.

  1. takijeden

    takijeden Guest

    Oto moje moje przygody i opinie o fm bank:

    Razem z mężem staraliśmy się o kredyt dla firm w fm banku.Po sprawdzeniu zdolności kredytowej pracownica banku zadzwoniła do nas z informacją iż nasze dochody z działalności są zbyt małe na uzyskanie wnioskowanej kwoty ale w zamian zaoferowała kredyt w wysokości 7tyś i kartę kredytową.Ponieważ potrzebujemy pilnie gotówki zgodziliśmy się.Warunkiem podpisania umowy było dostarczenie z KRUS zaświadczenia o niezaleganiu ze składkami (niestety zalegaliśmy więc pożyczyliśmy od rodziny 2 tysiące aby zapłacić i zdobyć zaświadczenie) Udaliśmy się do oddziału,podpisaliśmy umowę,pani zapewniła nas ze najdalej na drugi dzień będziemy mogli zgłosić się po pieniądze. Niestety jeszcze tego samego dnia,tuż przed zamknięciem oddziału dostaliśmy tel od owej pani że bank dopatrzył się jakiejś zaległości w wysokości 900zł (tym bardziej śmieszne że nigdzie nie zalegamy z płatnością na taką kwotę). Czy bank może teraz odmówić nam wypłaty pieniędzy? Czy takich informacji nie powinni sprawdzać przed podpisaniem umowy? Czy wogóle ktoś ma jakieś opinie o fm banku? Nigdzie nie mogę nawet znaleźć regulaminu banku,mam wrażenie że tam panuje kompletna samowolka! Proszę o pilne odpowiedzi,niewiem czy warto nadal się z nimi szarpać o wypłatę pieniędzy?I co się dzieje w takiej sytuacji z podpisaną umową i harmonogramem spłat,jeśli w praktyce nie dostaniemy kredytu?

    Jakie są wasze opinie o tym banku i kredycie?
     
  2.  
  3. rajca

    rajca New Member

    Dołączył:
    22 Czerwiec 2013
    Wiadomości:
    24
    Docenione treści:
    0
    Ogólnie słychać dobrze opinie o tym banku, jednakże jak to zwykle bywa są czasami odstępstwa od reguły. Sytuacja może więc być różna i wszystko zależy od indywidualnej sytuacji i podejścia.
     
Inne zbliżone wątki do: Kredyt firm
Forum Tytuł Data
Kredyty firmowe Kredyty dla firm najlepsze warunki zapraszam 10 Wrzesień 2018
Kredyty firmowe Kredyt firmowy 8 Wrzesień 2017
Kredyty firmowe Kredyt dla firmy. Obrotowy, inwestycyjny i dofinansowany. 29 Kwiecień 2017
Kredyty firmowe Kredyt Firmowy - Bez ZUS i US - Od 1-go dnia działalności 16 Październik 2016
Kredyty firmowe Kredyt Firmowy 100 tys zł 25 Listopad 2015

Poleć tę stronę