kredyt dla firm - szybki czas realizacji

Dyskusja w 'Kredyty firmowe' rozpoczęta przez użytkownika buzka11, 31 Lipiec 2013.

  1. buzka11

    buzka11 Member

    Dołączył:
    18 Lipiec 2013
    Wiadomości:
    62
    Docenione treści:
    0
    Witam

    szybko potrzebuję zaciągnać kredyt firmowy, na kwotę 15 000 zł. W jakim banku najszybszy jest czas realizacji??
     
  2.  
  3. lolita

    lolita Member

    Dołączył:
    17 Lipiec 2013
    Wiadomości:
    41
    Docenione treści:
    0
  4. Qlas

    Qlas New Member

    Dołączył:
    16 Sierpień 2013
    Wiadomości:
    13
    Docenione treści:
    0
    Odwiedź stronę Credit Agricole tam mają niezłe kredyty
     
  5. Qlas

    Qlas New Member

    Dołączył:
    16 Sierpień 2013
    Wiadomości:
    13
    Docenione treści:
    0
    dodam jeszcze bo sam z ciekawości sprawdziłem jakie mają oferty i zobaczyłem, że dają Kredyty dla firm na dowolny cel związany z działalnością gospodarczą, bez faktur, bez wkładu własnego i nawet do 150 000 PLN a biorąc kredyt na rachunku bieżącym zyskujesz dodatkowe środki na bieżące wydatki firmowe, szybki dostęp do kredytu i decyzja o przyznaniu kredytu w ciągu 24 godzin czyli coś co cie pewnie interesuje z tego co wywnioskowałem
     
  6. kosma67

    kosma67 Member

    Dołączył:
    10 Październik 2013
    Wiadomości:
    31
    Docenione treści:
    0
    Każdy bank każdą sprawę rozważa w sposób indywidualny, toteż najlepszym wyjściem jest mimo wszystko uzbrojenie się w cierpliwość. Nie ma takiego banku, który z założenie szybko udzielałby takiego kredytu.
     
  7. milaj

    milaj Member

    Dołączył:
    21 Listopad 2013
    Wiadomości:
    35
    Docenione treści:
    0
    Nie należy się spieszyć, ale złożyć wnioski kredytowe w kilku bankach i poczekać na najszybszą odpowiedź. To najlepsze wyjście.
     
Inne zbliżone wątki do: kredyt firm
Forum Tytuł Data
Kredyty firmowe Kredyty dla firm najlepsze warunki zapraszam 10 Wrzesień 2018
Kredyty firmowe Kredyt firmowy 8 Wrzesień 2017
Kredyty firmowe Kredyt dla firmy. Obrotowy, inwestycyjny i dofinansowany. 29 Kwiecień 2017
Kredyty firmowe Kredyt Firmowy - Bez ZUS i US - Od 1-go dnia działalności 16 Październik 2016
Kredyty firmowe Kredyt Firmowy 100 tys zł 25 Listopad 2015

Poleć tę stronę