Kredyt dla firmy - branza odziez uzywana

Dyskusja w 'Kredyty firmowe' rozpoczęta przez użytkownika anetka, 11 Luty 2013.

  1. anetka

    anetka Guest

    Posiadam auto ale nie jest ono firmowe, tylko moje osobiste, z tym ze ma 12 lat, wiec chyba nie moze stanowic zabezpieczenia.
    tylko ze teraz musialabym zamknac konto w multibanku, i nie mam zadnej pewnosci ze limit zostanie mi przyznany, a pieniazkow potrzebuje na rozszerzenie dzialalnosci. jesli chodzi o zaswiadczenia o niezaleganiu ze skladkami zus i us, to dopiero dzis wplacilam pierwsza skladke odkad prowadze dzialalnosc.
    natomiast klopot bedzie z faktura, gdyz nie wiem komu i za co moge wystawic fakture.moja branza to odziez uzywana, jestem na ksiazce przychodow i rozchodow.nie jestem Vatowcem, i nie mam komu i za co wystwic fakture, takze to tez jest pewien problem.
     
  2.  
  3. anetka

    anetka Guest

    kasy fiskalnej nie posiadam. jesli chodzi o sprzedaz wpisuje w zwyklym zeszycie dzienne utargi. prosze mi powiedziec czy zakladajac u Panstwa konto musze powiadomic zus i us o tym drugim koncie, czy wystraczy gdy beda wiedzieli o koncie w multi banku.do marca prowadzenie konta bezplatne.potem jak dla mnie bardz wysoka oplata bo az 15 zl.musze rozumiem wplacac pieniazki na konto.
     
  4. anetka

    anetka Guest

    ile przypuszczalnie przy limicie 10.000 zl, musialabym wplacac miesiecznie na konto? 7000zl???
     
  5. Doradca

    Doradca Guest

    Najpierw trzeba znać konkretną wartość tych papierów.Ja ze swojej strony mogę zapytać czy tego typu instrumenty będą akceptowalne przez bank. Rozumiem że jest Pani zainteresowana tego typu kredytem?
     
  6. anetka

    anetka Guest

    Dobry wieczór!
    Coś musiałam źle uzupełnić, bo działalność jest prowadzona około 15 lat.
    Przepraszam za błąd.
     
  7. sandra

    sandra Guest

    Witam,
    znalazłam pani wpis na forum jestem pracownikiem Banku BPH i pomagam w uzyskaniu dodatkowych środków dla firm, posiadamy w swej ofercie produkt dla młodych firm limit debetowy kwota 5000 bez zabezpieczenia. Jeżeli posiadacie państwo czystą sytuacje w BIK oraz nie zalegacie z opłacaniem składek ZUS i US to mamy 100% przyznawalności tego rodzaju kredytu.


    Jeżeli jestescie Państwo zainteresowani współpraca to prosze o kontakt

    Pozdrawiam
    Sandra
     
  8. sandra

    sandra Guest

    Pisze raz jeszcze poniewaz nie jestem pewna czy otrzymała pani moją poprzednia wiadomośc odnośnie BIKU,
    W naszym banku kwota 5000 zł jest wolna od zabezpieczenia i aby ją uzyskac nalezy nam przedsytawić dokumenty rejestrowe ( nip, regon, wpis do ewidencji) zaswiadczenie o nie zaleganiu w ZUS i US oraz wystawiona przez firme fakture, Jezeli dostarczy Pani te wszystkie dokumenty to jest 100% przyznawalności kredytu


    Pozdrawiam
    Sandra
     
  9. anetka

    anetka Guest

    co trzeba przedstawić??
     
  10. Sandra

    Sandra Guest

    Dokumenty które sa nam potrzebne to:
    -NIP
    -REGON
    -wpis do ewidencji
    -zaświadczenie o nie zaleganiu w ZUS i US
    -wystawiona przez firme faktura (jako dowód sprzedazy)

    Jeżeli moge zapytac skąd państwo jesteście z jakiego miasta?

    Pozdrawiam
    Sandra
     
  11. anetka

    anetka Guest

    nie wystawiam klientkom zadnych paragonow.dzienne utargi zapisuje tylko w zeszycie.ksiegowsc prowadzi mi ksiegowa. jestem na ksiazce przychodow i rozchodów.
     
  12. anetka

    anetka Guest

    na początku działalności, watpie zebym az 5000zl wplacala na konto. takze gdyby to byla kwota duzo mniejsza to nie chce miec problemow.
     
Inne zbliżone wątki do: Kredyt firmy
Forum Tytuł Data
Kredyty firmowe Kredyt dla firmy. Obrotowy, inwestycyjny i dofinansowany. 29 Kwiecień 2017
Kredyty firmowe szukam pomocy w załatwieniu kredytu dla firmy 3 Listopad 2015
Kredyty firmowe Skok Kredyt dla nowej firmy - jakie dokumenty, jaka maksymalna kwota? 17 Maj 2013
Kredyty firmowe Gdzie dostane kredyt zaraz po rejestracji firmy? 14 Maj 2013
Kredyty firmowe Kredyt obrotowy dla firmy, 1 rok działalności 14 Maj 2013

Poleć tę stronę