Kredyt Firmowy 100 tys zł

Dyskusja w 'Kredyty firmowe' rozpoczęta przez użytkownika Mar-Brid, 25 Listopad 2015.

  1. Mar-Brid

    Mar-Brid New Member

    Dołączył:
    25 Listopad 2015
    Wiadomości:
    4
    Docenione treści:
    0
    Witam Serdecznie . Postanowiłem zawitać na forum , aby uzyskać informację i pomoc na temat kredytu firmowego .
    Moja firma istnieje od 07-2012 roku , od początku jestem na pełnym Vat . Jednynie przez pierwsze miesiące działalności ukazywane były straty w firmie , reszta cały czas na plusie . Miesięczny dochód około 6-7 tyś zł . Teraz nadeszła chwila aby się bardziej rozwinąć i iść do przodu , lecz mam mały problem , miałem kiedyś zaległość powyżej 180 dni i widnieję w BiK-u , cała karencja mija 08-2016 roku ( 5 lat ) . Niestety do tego czasu nie mogę uzyskać kredytu , poza tym US , ZUS , wszystko płacone na bieżąco , żadnych zaległości .
    Potrzebuję kredytu w wysokości 100 tyś zł , czy mam szansę dostać taki kredyt jeszcze przed końcem roku ??
    Część kredytu chcę przeznaczyć na zakup samochodu , a resztę na inwestycje inne . Nie interesuje mnie kredyt z zastawem hipotecznym lub innym zastawem .
    Proszę o poradę lub pomoc w uzyskaniu takiego kredytu .

    Dziękuję i pozdrawiam
     
  2.  
  3. Artur Kredyty

    Artur Kredyty Member

    Dołączył:
    22 Styczeń 2015
    Wiadomości:
    70
    Docenione treści:
    0
    Witam, kiedy była ta zaległość ? Kiedy została spłacona? Gdzie składane już były zapytania?
     
  4. Mar-Brid

    Mar-Brid New Member

    Dołączył:
    25 Listopad 2015
    Wiadomości:
    4
    Docenione treści:
    0
    Data zawarcia umowy na kredyt - 06-03-2009 rok , data spłacenia całej zaległości - 31-07-2011 rok , data zamknięcia umowy 04-08-2011 rok. Zapytanie było składane tylko w banku PKO , własnie tam posiadam konto firmowe i osobiste . Dodam jeszcze że nie interesuje mnie kredyt w Idea , mam złe doświadczenie z tym bankiem . Podczas zakładania tam konta firmowego zostałem wprowadzony w błąd i otrzymałem " podłożoną " umowę o jakieś usługi księgowości . Po dowiedzeniu się o takiej sytuacji , rozpocząłem przesyłanie faktur do właśnie tej księgowej , no i się zaczęło po 3 miesiącach uzyskałem informację z US że nie jestem rozliczany . Pani księgowa się zwolniła a inna Pani nie zauważyła mojej firmy w systemie :) i dlatego nie chcę IB .
     
  5. Artur Kredyty

    Artur Kredyty Member

    Dołączył:
    22 Styczeń 2015
    Wiadomości:
    70
    Docenione treści:
    0
    w sytuacji jaką Pan opisuje IB to raczej by finansowania nie udzielił chyba że z kaucją ...

    jakieś zapytania były ?

    mi do głowy przychodzi kilka banków które pod kontem BIK są bardziej elastyczne ale bardziej realne jest np. 2 kredyty po 50 000
     
  6. Mar-Brid

    Mar-Brid New Member

    Dołączył:
    25 Listopad 2015
    Wiadomości:
    4
    Docenione treści:
    0
    Zdolność w swoim banku jako osoba fizyczna mam bez problemu na 150-170 tyś zł z tym że blokuje mnie ten BiK , wpływy na konto za ostatni rok 2021 zł oscylowały w granicach 75 tys zł , na ten rok po przeliczeniu wpływów jest ponad 85 tyś zł i rok zamknie się na sumie blisko 100 tyś zł . Teraz nasuwa się pytanie czy pisać jakąś prośbę do Biku-u o możliwość wcześniejszego wymazania tego niekorzystnego dla mnie wpisu ( zostało 8 miesięcy ) , czy szukać rak jak Pan pisze dwóch kredytów . Teraz czy oprocentowanie na tych dwóch kredytach będzie korzystne ?? Chyba że jest możliwość zaciągnięcia jednego kredytu w wysokości około 50 tyś na samochody ( 2 sztuki ) , dodam że posiadam już 2 inne pojazdy , a drugi kredyt gotówkowy również w wysokości 50 tyś na dalsze dofinansowanie . Jak będzie lepiej ??

    Pozdrawiam
     
  7. Artur Kredyty

    Artur Kredyty Member

    Dołączył:
    22 Styczeń 2015
    Wiadomości:
    70
    Docenione treści:
    0
    zdolność może i ma Pan na 500 000 ale to nic skoro w BIK są negatywne wpisy...
    pismo jeśli już to banku który wpisał ale zanim coś z tym zaczną robić minie ok 2 msc
    kredyt na samochód to w santanderze lub getinie a na gotówka w CA może być lub plus bank


    czy będą korzystne to ciężko stwierdzić, w tej sytuacji to będzie oprocenotwanie między 10 a 16 dla gotówki a dla samochodowego do 10 %
     
  8. Artur Kredyty

    Artur Kredyty Member

    Dołączył:
    22 Styczeń 2015
    Wiadomości:
    70
    Docenione treści:
    0
    Ewentualnie mogę Panu pomóc z tym kredytem
     
  9. Mar-Brid

    Mar-Brid New Member

    Dołączył:
    25 Listopad 2015
    Wiadomości:
    4
    Docenione treści:
    0
    Miałem dobrego doradcę w Banku , ale niestety zmienił prace i się pogorszyło :):) Jeśli można to proszę namiary na Pana to się odezwę .

    pozdrawiam
     
  10. Artur Kredyty

    Artur Kredyty Member

    Dołączył:
    22 Styczeń 2015
    Wiadomości:
    70
    Docenione treści:
    0
    kontakt (at) artursarnecki.eu
     
  11. Money-Partners

    Money-Partners New Member

    Dołączył:
    21 Luty 2016
    Wiadomości:
    22
    Docenione treści:
    20
    Proszę o kontakt jeżeli nie udało się jeszcze załatwić kredytu
     
Inne zbliżone wątki do: Kredyt Firmowy
Forum Tytuł Data
Kredyty firmowe Kredyt firmowy 8 Wrzesień 2017
Kredyty firmowe Kredyt Firmowy - Bez ZUS i US - Od 1-go dnia działalności 16 Październik 2016
Kredyty firmowe Kredyt firmowy bez zus i us czy mozna taki zaciagnąć? 3 Marzec 2014
Kredyty firmowe Który kredyt firmowy najbardziej się opłaca? 25 Listopad 2013
Kredyty firmowe kredyt firmowy na start 25 Lipiec 2013

Poleć tę stronę