Kredyt gotówkowy 20-30 tys. zł

Dyskusja w 'Kredyty gotówkowe' rozpoczęta przez użytkownika entck, 2 Marzec 2015.

1. entck

entck New Member

Docenione treści:
    0
    Witam serdecznie. Chciałbym się dowiedzieć czy jest możliwość uzyskania kredytu w wysokości okolo 20-30 tys złotych. Od 7 miesięcy prowadzę własną działalność gospodarczą, średni dochód na czysto to ok. 5 tys zł. Niestety trochę zawaliłem sytuację ponieważ poprzez wrzucanie dużej ilości rzeczy w koszta wychodzi na to że firma przynosi minimalne zyski.. .
    W grudniu zakończyłem spłatę kredytu w ING na 10 000zł. Punktów w BIK też nie mam dużo ponieważ 460 ( nie wiem czemu, spłaty kredytu były regularne )
    Istnieje także możliwość zastawienia kredytodawcy samochodu dostawczego o wartości około 50 000zł.
    Proszę o jak najszybszą pomoc, ponieważ wyszła taka sytuacja że kredytu potrzebuje na już a nie chce ładować się w parabanki. Pozdrawiam serdecznie

2.  
  3. Artur Kredyty

Artur Kredyty Member

Docenione treści:
    0
    Masz jakieś obroty na rachunku?

4. renatawik

renatawik New Member

Docenione treści:
    0
    Bardzo długo poszukiwałam kredytu dla mnie, jestem farmaceutkom. Pomogła mi bardzo miła Pani w Finar w Obornikach, która przedstawiła mi dobrą ofertę. Jeśli szukacie dobrej obsługi, pomocnej dłoni oraz zaangażowania ze strony biura kredytowego to ze szczerego serca Finar mogę polecić, pozdrawiam Renata Wikło

5. ulicafinansowa_pl

ulicafinansowa_pl Member

Docenione treści:
    3
    Myślę, że na firmę spokojnie dostaniesz jakąś pożyczkę prywatną.

6. Artur Kredyty

Artur Kredyty Member

Docenione treści:
    0
    pożyczkę prywatną na firmę spokojnie? gdzie takie dają?

7. katarzynasalata

katarzynasalata New Member

Docenione treści:
    0
    Z tego co wiem to np. w BGŻ BNP Paribas musisz mieć własną działalność co najmniej 12 miesięcy, aby móc wziąć kredyt.

8. sarita

sarita New Member

Docenione treści:
    0
    To prawda. Byłam w tym samym banku po kredyt gotówkowy i też kazali mi przedstawić dokumenty za rok prowadzenia działalnosci.

Inne zbliżone wątki do: Kredyt gotówkowy
Forum Tytuł Data
Kredyty gotówkowe Kredyt Gotówkowy na oświadczenie - Długi okres kredytowania 16 Październik 2016
Kredyty gotówkowe NAJTAŃSZY KREDYT GOTÓWKOWY NA RYNKU!!! 19 Sierpień 2016
Kredyty gotówkowe Kredyt gotówkowy w renomowanym banku 21 Kwiecień 2015
Kredyty gotówkowe Kredyt gotówkowy na sam dowód osobisty 30 Styczeń 2015
Kredyty gotówkowe Czy można zaciagnąć kredyt gotówkowy kiedy ma się umowę na czas określony 25 Luty 2014

Poleć tę stronę