Kredyt gotowkowy - problemem brak historii i wiek

Dyskusja w 'Kredyty gotówkowe' rozpoczęta przez użytkownika jolly, 21 Luty 2013.

  1. jolly

    jolly Guest

    prosze , jestem zatrudniony w firmie budowlanej od 01.06.2009 na stale. nie bralem nigdy nic na raty ani nie mam konta. bylem w pko, alior,wbk,eurobank i wszedzie to samo. brak historii i wiek... jesli ma pani dla mnie kredyt na 100% to prosze odpisac.
     
  2.  
  3. anka

    anka Guest

    Witam.Na podstawie tych danych nie powinno byc zadnych problemow.Oczywiscie przy okazaniu posiadanych umow i rachunkow potwierdzajacych dochod.Jezeli jeszcze wszystkie dochody sa przelewane na Pana konto bankowe?
    W najgorszym wypadku, bylaby to kwota okolo 5 tys pln.
    Uwazam,ze to jest do zrobienia kredytem bankowym.
    Co do szczegolow, prosze na PRV
     
  4. Gazda123

    Gazda123 Member

    Dołączył:
    25 Marzec 2013
    Wiadomości:
    32
    Docenione treści:
    0
    Nie sądzę, żeby w takiej sytuacji aż tak trudno było uzyskać kredyt. Zostają instytucje pozabankowe, które to często mają o wiele lepsze warunki aniżeli banki. Jeśli ma pan problem z uzyskaniem kredytu można własnie do nich próbować się zgłosić. Popularne są też pożyczki od osób prywatnych.
     
  5. krzysztof_nowakowski

    krzysztof_nowakowski New Member

    Dołączył:
    20 Marzec 2013
    Wiadomości:
    21
    Docenione treści:
    0
    Również jestem zdania, że wiek ani wiek ani brak historii kredytowej w tym wypadku nie powinien sprawiać problemu. W ostateczności można wziąć mały kredyt, spłacić go terminowo, następnie starać się o większe sumy.
    W razie gdyby był Pan zainteresowany dobraniem kredytu proszę o kontakt na adres e-mail: k.nowakowski(at)donarium.pl
    Obecnie jestem pracownikiem niezależnego doradztwa finansowego, gdzie mamy podpisane umowy z 28 bankami. Znalezienie czegoś dla Pana nie będzie trudne.
    Pozdrawiam,
    Krzysztof Nowakowski
     
  6. DoradztwoKredytowe

    DoradztwoKredytowe New Member

    Dołączył:
    14 Czerwiec 2013
    Wiadomości:
    27
    Docenione treści:
    0
    Brak historii kredytowej przy kredycie gotówkowym uniemożliwia zaciągnięcie kredytu. W taki przypadku najprostrzym rozwiązaniem jest wybranie się do sklepu kupno czajnika/cokolwiek na raty. Po 3 wpłatach, można wybrać się z powrotem do banków po ofertę. Oczywiście jeśli wiek nie jest niższy aniżeli 21 lat, przeważający wiek minimalny to 24 lata.

    Należy pamiętać, że wnioskuję się maksymalnie do 3 banków, większa ilość zapytań w BIK zmniejsza nam scoring.
     
  7. holmek

    holmek Member

    Dołączył:
    8 Czerwiec 2013
    Wiadomości:
    45
    Docenione treści:
    0
    Zasadniczo są to warunki, przy których uzyskanie kredytu nie powinno być żadnym problemem. No dobra, pewno będą banki, które będą kręcić nosem, ale tak naprawdę w większości wniosek kredytowy powinien przejść bez problemu.
     
  8. boczek

    boczek Member

    Dołączył:
    13 Sierpień 2013
    Wiadomości:
    55
    Docenione treści:
    1
    Ja myślę, że nie będziesz miał problemu z kredytem. wiek nie gra roli, a co więcej twoja zdolność także jest wystarczająca.
     
Inne zbliżone wątki do: Kredyt gotowkowy
Forum Tytuł Data
Kredyty gotówkowe Kredyt gotówkowy ? Konsolidacja ? 5 Wrzesień 2018
Kredyty gotówkowe Kredyt Gotówkowy na oświadczenie - Długi okres kredytowania 16 Październik 2016
Kredyty gotówkowe NAJTAŃSZY KREDYT GOTÓWKOWY NA RYNKU!!! 19 Sierpień 2016
Kredyty gotówkowe Kredyt gotówkowy w renomowanym banku 21 Kwiecień 2015
Kredyty gotówkowe Kredyt gotówkowy 20-30 tys. zł 2 Marzec 2015

Poleć tę stronę