Kredyt hipoteczny a pomoc doradcy

Dyskusja w 'Zdolność kredytowa' rozpoczęta przez użytkownika doradca finansowy, 31 Marzec 2018.

  1. doradca finansowy

    doradca finansowy New Member

    Dołączył:
    31 Marzec 2018
    Wiadomości:
    1
    Docenione treści:
    0
    Jestem doradcą, który pomaga otrzymać kredyt hipoteczny , póki nie pracowałam w branży była to dla mnie czarna magia. Teraz z perspektywy czasu widzę jak ludzie popełniają błędy, idąc do swoich banków, myśląc że dzięki temu otrzymają dobry kredyt" bo przecież ma tam konto" bzdura, może dwa banki dają lepszą ofertę jeśli posiada tam się konto ale są inne banki , które mają o wiele lepszą ofertę i nie trzeba płacić niewiadomych ubezpieczeń, które wyciągają tylko kasę.

    A wkładu wystarczy tylko 10%.

    Usługa u takiego doradcy jest często bezpłatna, a wiedza na temat kredytów hipotecznych naprawdę daje możliwość w oszczędzeniu wielu pieniędzy.

    Na przykład ludzie biorą kredyt na maksymalny okres czyli 30 lat, zamiast na 25 lub 20 lat, a różnica polega na tym, że rata kredytu miedzy 30 a 25 lat jest średnio koło 100zł wyższa a 5 lat do przodu ,a dzięki temu o ile niższe odsetki.

    A kiedy kredyt boli lub nie można spać przez niego, lub czy watro go spłacać albo do jakiej kwoty warto go spłacić. Czy warto nadpłacać kredyt i ile warto nadpłacać.

    Jest tysiące pytań i błędów, które ludzie popełniają nie mając wiedzy.

    Oferty kredytów u mnie czy w banku są takie same lub lepsze, ponieważ mam pełną wiedzę i zrobię wszystko co w mojej mocy aby klient otrzymała świetną ofertę, bo dlaczego nie, dzięki temu poleci mnie dalej, będzie szczęśliwy i pewny, że postąpił dobrze, a taka pani w banku w okienku na etacie to może, a nie musi, dla niej różnicy nie ma, chyba że ma do wyrobienia średnią aby otrzymać premię, nie biorąc pod uwagę, że klient nawet nie dostanie kredytu bo nie posiada zdolności kredytowych w danym banku, co skutkuje nie potrzebnym zapytaniem w biku, co za tym idzie gorszym scoringiem co wpływa na gorszą ofertę w kolejnym banku itd.


    Usługa z mojej strony jest bezpłatna teraz i potem chyba że czekoladki

    Pozdrawiam
     
  2.  
  3. Jakub1975

    Jakub1975 New Member

    Dołączył:
    27 Lipiec 2018
    Wiadomości:
    10
    Docenione treści:
    0
    Z doświadczenia wiem, że pomoc doradcy jest nie oceniona w takich sprawach kredytowych.
     
  4. Obciazona

    Obciazona Member

    Dołączył:
    5 Marzec 2014
    Wiadomości:
    59
    Docenione treści:
    0
    Dokładnie, pomoc doradcy kredytowego w dzisiejszych czasach jeszcze bardziej zyskała na wartości
     
Inne zbliżone wątki do: Kredyt hipoteczny
Forum Tytuł Data
Zdolność kredytowa Ciąża (zwolnienie lekarskie, urlop macierzyński) a kredyt hipoteczny. 4 Wrzesień 2017
Zdolność kredytowa Wspólny kredyt hipoteczny z narzeczonym, który jest moim pracodawcą 25 Grudzień 2014
Zdolność kredytowa kredyt hipoteczny 7 Listopad 2014
Zdolność kredytowa Kredyt hipoteczny z narzeczoną, którą zatrudniam w mojej firmie 13 Sierpień 2014
Zdolność kredytowa konsolidacja obecnego zadłużenia z kredytem hipotecznym 9 Lipiec 2014

Poleć tę stronę