Kredyt hipoteczny w Raiffaisen Banku

Dyskusja w 'Kredyty konsolidacyjne' rozpoczęta przez użytkownika radziu, 14 Luty 2013.

  1. radziu

    radziu Guest

    Witam.

    A wiec wyglada to tak, mam kredyt hipoteczny w Raiffaisen Banku, kwota do splaty 125 000 CHF, rata 473 CHF
    do tego pozyczka hipoteczna, kwota do splaty 36 120 CHF, rata 171 CHF.
    Te dwa kredyty obciazaja hipoteke i sa splaca regularnie.
    Do tego dochodzi mieszanka kredytow konsumpcyjnych, kart kredytowych na kwote okolo 130 000 PLN, i z tym zadluzeniem mam problem.
    Mieszkanie jest w centrum Poznania, wielkosci 48 m2, warte rynkowo okolo 430 tys.

    Pozdrawiam!
    radziu
     
  2.  
  3. irek

    irek Guest

    Witam, czy nadal szuka Pan/Pani kredytu konsolidacyjnego ?

    Pozdrawiam
     
  4. grzegorz

    grzegorz Guest

    Witam,
    pytałem o walutę kredytu, ponieważ zajmuję się kredytami konsolidacyjnymi zabezpieczonymi hipotecznie w BPH (wcześniej od końca roku 2009 GE Money Bank).
    Akceptują trudne przypadki kredytowe (jak wspominasz o mamie), ale sensowna oferta jest jedynie w CHF i EURO. PLN-y odpadają.

    Pozdrawiam
    Grzegorz
     
  5. metro

    metro Guest

    Dziekuje za odpowiedz
    Złotówki to nie był świadomy wybór - raczej konieczność bo niewiele banków w ogóle wchodz w gre wiec wyboru nie mamy.
    A do jakiego wieku BPH udziela kredytów konsolidacyjnych zabezpieczonych hioptecznie? Bo to tez jest wazne - moi rodzice maja 61 i 62 lata obecnie.

    pzdr
     
  6. grzegorz

    grzegorz Guest

    Jeżeli do kredytu przystępuje dziecko (Ty jak rozumiem) to kredyt może zostać udzielony do 80-go roku życia najstarszego kredytobiorcy. W Waszym przypadku 18 lat.
    Jak to wygląda w Metro?
     
Inne zbliżone wątki do: Kredyt hipoteczny
Forum Tytuł Data
Kredyty konsolidacyjne PKO kredyt hipoteczny konsolidacyjny - jakie są wasze opinie? 5 Marzec 2014
Kredyty konsolidacyjne Konsolidacja dwóch kredytów plus gotówka 5 Czerwiec 2018
Kredyty konsolidacyjne Zwrot części prowizji za spłacone wcześniej kredyty! 22 Luty 2018
Kredyty konsolidacyjne Szukam kredytu oddluzeniowego 21 Czerwiec 2017
Kredyty konsolidacyjne Kredyt Konsolidacyjny - Okres spłaty do 10 lat, deyczja w 15 minut 16 Październik 2016

Poleć tę stronę