kredyt hipoteczny

Dyskusja w 'Zdolność kredytowa' rozpoczęta przez użytkownika Wrona588, 7 Listopad 2014.

  1. Wrona588

    Wrona588 New Member

    Dołączył:
    7 Listopad 2014
    Wiadomości:
    3
    Docenione treści:
    0
    Witam. Trzy lata temu miałem poślizg ze spłata karty kredytowej (trzy miesiące) Oczywiście została spłacona. Wczoraj dostałem kredyt w ing na 55tyś zł z średnim ryzykiem dla banku ponieważ wnioskowałem o 8 lat spłaty a oferta banku była na 5 letnią spłatę kredytu gotówkowego. I teraz pytanie czy jest możliwy kredyt hipoteczny na mieszkanie?
    zarabiam 5800 zł netto
    rata za kredyt 1220zł
    wiek 25lat
    umowa na czas nieokreślony
    mieszkanie 170tyś zł (2 letnie)
    jestem kawalerem
    Mam syna
     
  2.  
  3. Doradca Lubuskie

    Doradca Lubuskie New Member

    Dołączył:
    18 Luty 2014
    Wiadomości:
    10
    Docenione treści:
    0
    Jaką kwotą wkładu własnego dysponujesz?
     
  4. Wrona588

    Wrona588 New Member

    Dołączył:
    7 Listopad 2014
    Wiadomości:
    3
    Docenione treści:
    0
    do 20% wartości (nieruchomość znajduje się w słubicach)
     
  5. Doradca Lubuskie

    Doradca Lubuskie New Member

    Dołączył:
    18 Luty 2014
    Wiadomości:
    10
    Docenione treści:
    0
    Przyjmując kwotę kredytu 135tys zdolność wychodzi nawet przy okresie 15 lat (oczywiście wliczając obecny kredyt)

    Jeżeli chodzi o ten poślizg w spłacie przy karcie kredytowej jest zasadnicze pytanie ile on wynosił.
     
  6. Wrona588

    Wrona588 New Member

    Dołączył:
    7 Listopad 2014
    Wiadomości:
    3
    Docenione treści:
    0
    Nie pamiętam ile dokładnie lecz informacje o 3 miesięcznym poślizgu dostałem od pana w ing który wnioskował o kredyt gotówkowy
     
  7. renatawik

    renatawik New Member

    Dołączył:
    25 Maj 2015
    Wiadomości:
    6
    Docenione treści:
    0
    polecam udać się do doradcy kredytowego. ciężko cokolwiek przez internet załatwić, a nawet jeśli nie do końca ja bym ufała. na żywo możesz wszystko obejrzeć jak zostało wyliczone itd. doradca pomoże wytłumaczy to co nie jasne i spr. znaleźć najtańszy (dla Ciebie). ja korzystałam z usług Finatio w Kielcach. Są najlepszy w tym regionie i faktycznie kredyt hipoteczny jaki uzyskałam był dość korzystny i nie sprawia mi obecnie większych problemów.
     
  8. Eurofinance

    Eurofinance New Member

    Dołączył:
    13 Lipiec 2015
    Wiadomości:
    12
    Docenione treści:
    0
    Czy posiada Pan wkład własny przynajmniej na poziomie 5-10%? Najlepiej gdyby odczekał Pan te 3 miesiące-tzn. 3 raty nowego kredytu na 55k i spróbował starać się o kredyt na mieszkanie w ING-mają dobrą ofertę kredytu hipotecznego, a 2 miesiące temu była promocja bez prowizji za udzielenie kredytu więc niedługo mogą wyjść z kolejną podobną inicjatywą lub w Deutsche Banku. Naszym zdaniem te dwa banki są przodujące w ofercie kredytów hipotecznych, choć co prawda Deutsche Bank ma "udziwniony" cross seling. Jeżeli chodzi o sytuację w BIKU oraz poślizgu, o którym Pan mówił to nie ma większego znaczenia skoro udzielono Panu kredytu, natomiast jeżeli chodzi o zdolność finansową to też jest ok.
     
  9. Jakub1975

    Jakub1975 New Member

    Dołączył:
    27 Lipiec 2018
    Wiadomości:
    10
    Docenione treści:
    0
    Ja jestem własnie w podobnej sytuacji i chętnie się czegoś więcej dowiem na ten temat......
     
Inne zbliżone wątki do: kredyt hipoteczny
Forum Tytuł Data
Zdolność kredytowa Kredyt hipoteczny a pomoc doradcy 31 Marzec 2018
Zdolność kredytowa Ciąża (zwolnienie lekarskie, urlop macierzyński) a kredyt hipoteczny. 4 Wrzesień 2017
Zdolność kredytowa Wspólny kredyt hipoteczny z narzeczonym, który jest moim pracodawcą 25 Grudzień 2014
Zdolność kredytowa Kredyt hipoteczny z narzeczoną, którą zatrudniam w mojej firmie 13 Sierpień 2014
Zdolność kredytowa konsolidacja obecnego zadłużenia z kredytem hipotecznym 9 Lipiec 2014

Poleć tę stronę