Kredyt konsolidacyjny dla zadłuzonych bez zdolności kredytowej

Dyskusja w 'Kredyty dla zadłużonych' rozpoczęta przez użytkownika panio, 7 Listopad 2016.

  1. panio

    panio New Member

    Dołączył:
    7 Listopad 2016
    Wiadomości:
    2
    Docenione treści:
    0
    Witam. Znalazłam sie w bardzo trudnej sytuacji.. chciałabym sie z niej jakos wydostać. Posiadam kredyt w Banku PKO, raty w Alior, karta kredytowa i kredyt odnawialny w PKO+ pożyczki w chwilowkach. Myslalam o kredycie konsolidacyjnym, jednak nie mam zdolności kredytowej.
    Naprawdę o niczym innym nie marze jak wyjście z tego zamkniętego koła...
    Bardzo prosze o pomoc, jakas rade.
     
  2.  
  3. DRest

    DRest Member

    Dołączył:
    9 Listopad 2016
    Wiadomości:
    41
    Docenione treści:
    0
    Witam
    Latwiej bedzie pomc jak wskaze Pani kwoty zadluzenia. Czy posiada Pani jeszcze inne zobowiązania poza bankowe? Jaki dochod miesiecznie osiąga oraz czy dysponuje Pani jakims majątkiem?
    Posdrawian serdecznie
     
  4. panio

    panio New Member

    Dołączył:
    7 Listopad 2016
    Wiadomości:
    2
    Docenione treści:
    0
    Witam. Przepraszam, że dopiero odpisuję.
    Mam w banku pożyczkę (18000), kartę kredytową (2000), kredyt odnawialny (1500) raty 175 zł.
    Mam zaciągniete chwilówki, z tym mam największy problem i chciałabym się go pozbyć. Nie mam problemu ze spłatą, o ile mam z czego spłacać.
    Chciałam wziąć kredyt konsolidacyjny z dopłatą, żeby wszystko spłacić i mieć tylko jedną ratę.
    Nie mam żadnego majątku. Mój dochód miesięczny to ok 1200-1300 zł.
     
  5. DRest

    DRest Member

    Dołączył:
    9 Listopad 2016
    Wiadomości:
    41
    Docenione treści:
    0
    Szanowna Pani
    Nie znam wysokości pozostałych miesięcznych rat jakie Pani ponosi z tytułu zaciągniętych zobowiązań ( w tym chwilówek), zakładam jednak, że przy taki niskim dochodzie trudno jest Pani je obsłużyć. Obawiam się, że uzyskanie kredytu konsolidacyjnego w Banku będzie niestety niemożliwe. Jednak zawsze warto to jeszcze sprawdzić. Może miałaby Pani kogoś kto mógłby być współkredytobiorcą, podnosząc przy tym Pani zdolność kredytową. Odradzam zaciąganie jakichkolwiek zobowiązań w instytucjach pozabankowych.
    Inna alternatywa to rozważenie ogłoszenia upadłości konsumenckiej. Z racji tego, że jestem doradcą restrukturyzacyjnym pełniącym funkcję syndyka w takich postępowaniach, chętnie Pani udzielę wszelkich pytań dot. tej kwestii.
    Opłata od wniosku to koszt 30 zł. Uzasadnienie wniosku jest kluczowe dla pozytywnej decyzji Sądu. Po przeprowadzeniu całej procedury i niezaspokojeniu wierzytelności powstałych przed ogłoszeniem upadłości, w trakcie trwania postępowania, Sąd umorzy Pani wszystkie zobowiązania.
    Posiadanie majątku nie jest wymagane z racji prowadzenia postępowania ze środków Skarbu Państwa.
     
  6. DRest

    DRest Member

    Dołączył:
    9 Listopad 2016
    Wiadomości:
    41
    Docenione treści:
    0
    Szanowna Pani
    Nie znam wysokości pozostałych miesięcznych rat jakie Pani ponosi z tytułu zaciągniętych zobowiązań ( w tym chwilówek), zakładam jednak, że przy taki niskim dochodzie trudno jest Pani je obsłużyć. Obawiam się, że uzyskanie kredytu konsolidacyjnego w Banku będzie niestety niemożliwe. Jednak zawsze warto to jeszcze sprawdzić. Może miałaby Pani kogoś kto mógłby być współkredytobiorcą, podnosząc przy tym Pani zdolność kredytową. Odradzam zaciąganie jakichkolwiek zobowiązań w instytucjach pozabankowych.
    Inna alternatywa to rozważenie ogłoszenia upadłości konsumenckiej. Z racji tego, że jestem doradcą restrukturyzacyjnym pełniącym funkcję syndyka w takich postępowaniach, chętnie Pani udzielę wszelkich pytań dot. tej kwestii.
    Opłata od wniosku to koszt 30 zł. Uzasadnienie wniosku jest kluczowe dla pozytywnej decyzji Sądu. Po przeprowadzeniu całej procedury i niezaspokojeniu wierzytelności powstałych przed ogłoszeniem upadłości, w trakcie trwania postępowania, Sąd umorzy Pani wszystkie zobowiązania.
    Posiadanie majątku nie jest wymagane z racji prowadzenia postępowania ze środków Skarbu Państwa.
    W razie wątpliwości proszę pytać.
     
Inne zbliżone wątki do: Kredyt konsolidacyjny
Forum Tytuł Data
Kredyty dla zadłużonych Kredyt konsolidacyjny i oddłużanie 4 Kwiecień 2013
Kredyty dla zadłużonych kredyt 23 Luty 2018
Kredyty dla zadłużonych Kredyt pod zastaw. Proszę o pomoc 22 Luty 2017
Kredyty dla zadłużonych Potrzebuję pożyczki 15 tyś na spłatę kredytów bez weryfikacji w bazach 26 Styczeń 2017
Kredyty dla zadłużonych Kredyt 70000 zł na oddłużenie 22 Październik 2016

Poleć tę stronę