Kredyt na 40 lat.

Dyskusja w 'Kredyty hipoteczne' rozpoczęta przez użytkownika matti, 28 Lipiec 2013.

  1. matti

    matti Member

    Dołączył:
    17 Lipiec 2013
    Wiadomości:
    39
    Docenione treści:
    0
    Pytanie jest zasadnicze. Czy banki udzielają kredytu na mieszkanie na okres aż 40 lat, a jeśli tak to w jakim banku dostanę taki kredyt?
     
  2.  
  3. gerta

    gerta Member

    Dołączył:
    20 Lipiec 2013
    Wiadomości:
    30
    Docenione treści:
    0
    Tak, banki udzielają kredytów na 40 lat. Jednakże wszystko zależy od twojej zdolności płatniczej oraz od wieku. Myślę że taki kredyt mógłbyś uzyskać w BGŻ.
     
  4. Giorgoj

    Giorgoj New Member

    Dołączył:
    1 Sierpień 2013
    Wiadomości:
    3
    Docenione treści:
    0
    40 lat to moim zdaniem trochę za długo - strzał w piętę. Przecież to jest pół życia, albo nawet i większość życia.
     
  5. doblo

    doblo New Member

    Dołączył:
    11 Sierpień 2013
    Wiadomości:
    4
    Docenione treści:
    0
    Proponuję poczytać więcej na ten temat: bankier. pl/wiadomosc/Kredyt-hipoteczny-20-lat-vs-40-lat-2824999.html . Ja osobiście nie chciałbym się wiązać na 40 lat z bankiem
     
  6. linoretto

    linoretto Member

    Dołączył:
    8 Sierpień 2013
    Wiadomości:
    30
    Docenione treści:
    0
    Ja się zetknąłem z takim okresem kredytowania w Polbanku. Jest to możliwe, ale nie wszystkie banki się na takie warunki zgadzają. Przy takim okresie kredytowania nie mamy najtańszego kredytu, ale mamy najniższą z możliwych rat.
     
Inne zbliżone wątki do: Kredyt
Forum Tytuł Data
Kredyty hipoteczne Problem z odpisaniem byłej od kredytu 27 Listopad 2018
Kredyty hipoteczne Czy mamy szansę na kredyt ? 13 Sierpień 2018
Kredyty hipoteczne Kredyt na 500 tys, a 24 lata. 9 Luty 2018
Kredyty hipoteczne banki odmawiają kredytu hipotecznego na zakup działki powyżej 30 arów 31 Maj 2017
Kredyty hipoteczne Jak obniżyć prowizję o kredyt hipoteczny? 10 Marzec 2017

Poleć tę stronę