Kredyt na długi

Dyskusja w 'Forum dłużników' rozpoczęta przez użytkownika wojtunio3009, 10 Czerwiec 2015.

  1. wojtunio3009

    wojtunio3009 New Member

    Dołączył:
    10 Czerwiec 2015
    Wiadomości:
    4
    Docenione treści:
    0
    Witam, poszukuję kredytu, ok 20 tyś na spłatę innych zobowiązań, głównie chwilówki, sprzęt dla rodziny wzięty na raty (okazało się, że nikt nie spłaca) potrzebuję pomocy, jeśli ktoś potrafi mi pomóc proszę o kontakt
     
  2.  
  3. ulicafinansowa_pl

    ulicafinansowa_pl Member

    Dołączył:
    20 Luty 2015
    Wiadomości:
    98
    Docenione treści:
    3
    Możesz podać więcej informacji na temat swojej sytuacji finansowej?
     
  4. wojtunio3009

    wojtunio3009 New Member

    Dołączył:
    10 Czerwiec 2015
    Wiadomości:
    4
    Docenione treści:
    0
    pracuje w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, moje zarobki oscyluja od 1800 do 2400 netto. W zaleznosci od ilosci sobot pracujacych, stalych wydatkow mam ok 700zl (czynsz + rachunki) nie chce zeby komornik sie do mnie dobral bo wtedy bedzie naprawde ciezko, jesli ktors jest w stanie mi pomoc to prosze o kontakt 517-767-114
     
  5. SamaMama

    SamaMama New Member

    Dołączył:
    11 Kwiecień 2017
    Wiadomości:
    4
    Docenione treści:
    0
    Witam, jestem tu nowa i nie bardzo wiem jak zacząć. Widzę tu sporo osób w podobnej sytuacji jak moja. Mam dość ciężką sytuację finansową tym bardziej, że jakiś czas temu zostałam sama z dwójką dzieci. Mam spore zadłużenia, które w większości zaciągnęłam dla bliskich i teraz muszę sama spłacać. właśnie się dowiedziałam, że komornik zajął mój zwrot z podatku. Ogólnie mam stałą pracę a dochodu mam ok 2200 tyś. na rękę z czego muszę zapłacić mieszkanie 1000 zł plus rachunki. Właśnie czekam na raport z bik o wysokości moich zadłużeń. Szukam kogoś kto pomógłby mi to wszystko jakoś poukładać. Mam dwoje dzieci chcę im zapewnić jakąś przyszłość.
     
Inne zbliżone wątki do: Kredyt długi
Forum Tytuł Data
Forum dłużników Kredyt hipoteczny 17 Sierpień 2018
Forum dłużników Witam szukam kredytu 18 Wrzesień 2017
Forum dłużników Przedawnienie kredytu 30 Styczeń 2017
Forum dłużników Pomoc w wycofaniu kredytu od komornika. 20 Maj 2015
Forum dłużników Suma rat pożyczek i kredytów przekracza wypłatę 13 Marzec 2015

Poleć tę stronę