Kredyt na ratowanie firmy

Dyskusja w 'Kredyty firmowe' rozpoczęta przez użytkownika piotr, 14 Luty 2013.

  1. piotr

    piotr Guest

    Czytałem Pani posty i to że realizuje Pani swój plan spłaty. Także miałem firmę budowlaną w spółce ze szwagrem. Wpadliśmy w długi po współpracy z jedną firmą która nas wykorzystała, a my za późno się połapaliśmy, że dostajemy po d... Zaraz jak zerwaliśmy współpracę nadszedł kryzys w budowlance i wzieliśmy kredyty na ratowanie firmy. Jak Pani wyszła z opresji? Jak Pani udało się zawrzeć ugody w Bankach?

    Pozdrawiam,
    Piotr
     
  2.  
  3. Fluffy

    Fluffy New Member

    Dołączył:
    10 Marzec 2017
    Wiadomości:
    6
    Docenione treści:
    0
    Czy ja wiem czy branie kredytu to takie najlepsze rozwiązanie... Można się bardzo szybko jeszcze bardziej zadłużyć. Zamiast tego polecam skorzystać z pomocy firmy , która zajmuje się pomocą zadłużonym firmom. To skuteczna opcja, dzięki której można pozbyć się poważnego problemu.
     
  4. KredytMarket

    KredytMarket New Member

    Dołączył:
    6 Czerwiec 2017
    Wiadomości:
    3
    Docenione treści:
    0
    Dzień dobry,
    inwestowanie w rozwój firmy jest nierozłącznym elementem efektywnej działalności biznesowej. Osoby prowadzące biznes od min. 2 lat, mogą skorzystać z pożyczki na rozwój firmy w Kredytmarket.com. Kwota, jaką oferujemy to 10-50 tys. zł na okres 3-6 m-cy. Cały proces jest elektroniczny, szybki i bez konieczności dostarczania dokumentów. Decyzja dostarczana jest w ciągu 15 min, a środki przelewane są po 2 dniach na konto wnioskodawcy. W celu zyskania szczegółowych informacji zapraszamy do naszego kalkulatora
     
Inne zbliżone wątki do: Kredyt ratowanie
Forum Tytuł Data
Kredyty firmowe Kredyt bez zabespieczeń do 700 000zł 23 Styczeń 2019
Kredyty firmowe Kredyty dla firm najlepsze warunki zapraszam 10 Wrzesień 2018
Kredyty firmowe Kredyt dla nowej spółki z o o 30 Lipiec 2018
Kredyty firmowe Kredyt firmowy 8 Wrzesień 2017
Kredyty firmowe Kredyt dla firmy. Obrotowy, inwestycyjny i dofinansowany. 29 Kwiecień 2017

Poleć tę stronę