kredyt na spłatę długu

Dyskusja w 'Kredyty dla zadłużonych' rozpoczęta przez użytkownika hasprim, 4 Marzec 2014.

  1. hasprim

    hasprim New Member

    Dołączył:
    4 Marzec 2014
    Wiadomości:
    7
    Docenione treści:
    0
    Witam ,potrzebuje kredytu na spłatę wszystkich długów .Prowadzę własną działalność gospodarczą i zalegam 1 miesiąc z zusem ,2 miesiące z rachunkami za telefon(jeden z oberatorów zerwał umowe musze w ciągu 10 dni zapłacić 3500 zl ) i z ratą za laptopa tyle samo ,potrzebuje 15.000 zł na zerwanie umów z operatorami ,spłatę laptopa ,jestem z Lublina zależy mi na czasie ;/
     
  2.  
  3. milka789

    milka789 Member

    Dołączył:
    15 Luty 2014
    Wiadomości:
    63
    Docenione treści:
    1
    Moze spróbujesz podjąć kredyt oddłuzeniowy w Paris Banku. Mają tutaj obecnie bardzo dobrą i przystępna ofertę, dzięki której masz szansę uzyskać pomoc w spłacie kredytów.
     
  4. hasprim

    hasprim New Member

    Dołączył:
    4 Marzec 2014
    Wiadomości:
    7
    Docenione treści:
    0
    chodzi tutaj docelowo o bdn Paris Bank ? ja firme prowadzę dopiero 4 miesiąc ,nie wiem jką mam sytuacje z bikem ,tak jak wyżej napisałęm zalegam z rachunkami za telefon około 2 miesięcy i jeden operator włąsnie zerwał umowe mam 10 dni na splate docelowo mi potrzeba zeby wyjśc na czysto 13 .000 takowa kwota uregulowałą by wszystkie załegłosci nowych już nie ma ,rodzina mi pomaga w terminowym opłacaniu nowych ale stare muszę sam oplacic ;/
     
Inne zbliżone wątki do: kredyt spłatę
Forum Tytuł Data
Kredyty dla zadłużonych Potrzebuję pożyczki 15 tyś na spłatę kredytów bez weryfikacji w bazach 26 Styczeń 2017
Kredyty dla zadłużonych pilnie potrzebuje 40.000 tys na spłatę kredytu w Banku 2 Wrzesień 2015
Kredyty dla zadłużonych Kredyt na spłatę długów-bez bik i krd 12 Marzec 2015
Kredyty dla zadłużonych gdzie zaciągnąć kredyt na spłatę komornika ?? 28 Sierpień 2013
Kredyty dla zadłużonych kredyt 23 Luty 2018

Poleć tę stronę