Kredyt na start dla firmy - kosmetyki do SPA

Dyskusja w 'Kredyty firmowe' rozpoczęta przez użytkownika firmy, 21 Luty 2013.

  1. firmy

    firmy Guest

    cel: pieniądze na start czyli zakup towaru, wynajęcie biura, zapłacenie kosztów w pierwszym miesiącu

    rodzaj działalności: kosmetyki do SPA (wyłaczne przedstawicielstwo na ślask)

    kolega prowadzący działalność pracuje w tej branzy od 3 lat więc u niego jest to przedłużenie prowadzonej działalności, w moim przypadku byłoby to całkowite przestawienie się na inna branżę (obecnie jest to doradztwo finansowe w pewnej specyficznej gałęzi).
     
  2.  
  3. Sandra

    Sandra Guest

    witam
    znalazłam Pana ogłoszenie odnośnie kredytu dla nowych firm,
    Jestem pracownikiem banku BPH i mamy w swej ofercie produkt przygotowany srtikte dla nowych podmiotów gospodarczych. Proponuje tu kwotę 5 000zł bez zabezpieczenia przy oprocentowaniu max. 12 % jest to debet w koncie tak wiec kazdy wpływ na rachunek automatycznie likwiduje zadłużenia tak więc to pan decyduje o wysokości raty dodam też że oprocentowanie naliczane jest tylko od kwoty wykorzystanej a nie od całości przyznanego kredytu.
    Jeżeli jest Pan zainteresowany współpracą to proszę o kontakt.

    Pozdrawiam
    Sandra
     
  4. tobi

    tobi Guest

    Kwota jaka potrzebna na rozruch jest niewielka ok.1,5-2 tys.zł gdyż większość potrzebnego sprzętu już posiadam lecz potrzebuje gotówki na bieżące wydatki. Natomiast nie posiadam zabezpieczenia innego niż nieruchomość której jestem współwłaścicielem.
     
Inne zbliżone wątki do: Kredyt start
Forum Tytuł Data
Kredyty firmowe Kredyt na start dla firm do 10,000 zł ! Bez zaświadczeń, formalności online. 6 Lipiec 2014
Kredyty firmowe kredyt firmowy na start 25 Lipiec 2013
Kredyty firmowe Kredyt na start firma od 04 2012 na razie bez dochodow 8 Kwiecień 2013
Kredyty firmowe Kredyt dla nowej firmy na start 15 Marzec 2013
Kredyty firmowe Kredyt bez zabespieczeń do 700 000zł 23 Styczeń 2019

Poleć tę stronę