Kredyt na umowę zlecenie?

Dyskusja w 'Kredyty gotówkowe' rozpoczęta przez użytkownika rajca, 22 Czerwiec 2013.

  1. rajca

    rajca New Member

    Dołączył:
    22 Czerwiec 2013
    Wiadomości:
    24
    Docenione treści:
    0
    Witam

    Czy istnieje możliwość uzyskania kredytu gotówkowego około 6000 zł jeśli mam umowę zlecenie?
     
  2.  
  3. DoradztwoKredytowe

    DoradztwoKredytowe New Member

    Dołączył:
    14 Czerwiec 2013
    Wiadomości:
    27
    Docenione treści:
    0
    Jak najbardziej. Od jakiego czasu trwa umowa zlecenie? Okres wymagany to 12 mc, choć są banki gdzie 6mc wystarczy
     
  4. koniuszek

    koniuszek Member

    Dołączył:
    7 Czerwiec 2013
    Wiadomości:
    42
    Docenione treści:
    0
    Oczywiście, że jest taka możliwość. Wystarczy bowiem mieć umowę opiewającą już na pewien okres czasu, stałe wpływy na konto i można uzyskać dobry kredyt gotówkowy. Jego wysokość i możliwość uzyskania zależy oczywiście od wielkości dochodów, ale na ich temat nic nie wiadomo.
     
  5. serene1

    serene1 New Member

    Dołączył:
    14 Grudzień 2014
    Wiadomości:
    17
    Docenione treści:
    1
    mi pomogli ostatnio ludzie z http://gotowkowe-kredyty.pl szybko i sprawnie wszystko załatwiłam. Nie sprawdzali mi bik. Umowa jasna i przejrzysta.
     
  6. AdrenalinaEu

    AdrenalinaEu New Member

    Dołączył:
    14 Kwiecień 2015
    Wiadomości:
    3
    Docenione treści:
    0
    Witam, w jakim banku istnieje możliwość otrzymania kredytu 9000zł? Umowa zlecenie od 6 miesięcy, ten sam pracodawca średnie wynagrodzenie za ostatnie miesiące to ok. 1720zł ( 5 wpływów I-740zł, II-2301zł, III 2081zł, IV- 1709zł, V-1761zł ),
    pozdrawiam i dziękuję za odpowiedź.
     
  7. ulicafinansowa_pl

    ulicafinansowa_pl Member

    Dołączył:
    20 Luty 2015
    Wiadomości:
    98
    Docenione treści:
    3
    kwota zależy od tego ile zarabiasz na tej umowie. i czy posiadasz jakieś inne zadłużenie.
     
  8. marianna001

    marianna001 New Member

    Dołączył:
    7 Maj 2015
    Wiadomości:
    3
    Docenione treści:
    0
    Powiedz mi jaki bank nie sprawdza BIK-u?
    Po pierwsze nie ma nipu nie ma oferty u was nie ma kompletnie nic kolejni liczący na naiwność ludzi którzy myślą, że im pomogą. Moderatorzy powinni coś z tym forum zrobić, bo od linków do blogów tutaj się roi gdzie udzielają sie jako firmy a wystarczy wejść na stronę i zobaczyć czy jest głupia nazwa firmy.
     
  9. marianna001

    marianna001 New Member

    Dołączył:
    7 Maj 2015
    Wiadomości:
    3
    Docenione treści:
    0
    Kolego najpierw opowiedz jak wygląda przedewszystkim sytuacja w BIK-u i czy jesteś w ZBP, a potem w InfoMonitorze i KRD. Potem powiedz nam czy masz inne zobowiązania jeśli tak to jakie w jakim banku na jaką kwotę, jaka rata. Ile zostaje Ci na życie czy masz inne zobowiązania ?

    Czy masz zabepieczenie i czy np. zabezpieczenie jest już zadłużone.
     
  10. Luksus

    Luksus New Member

    Dołączył:
    25 Sierpień 2015
    Wiadomości:
    9
    Docenione treści:
    0
    Witaj według mnie na pewno uda Ci się znależć taka instytucje , w której dany kredyt otrzymasz.
     
  11. Dominik Maset

    Dominik Maset Member

    Dołączył:
    19 Wrzesień 2015
    Wiadomości:
    47
    Docenione treści:
    0
    ja na umowe zlecenie wziąłem pozyczke :) gdzie niegdzie na sam dowód nawet wystarczy :)
     
Inne zbliżone wątki do: Kredyt umowę
Forum Tytuł Data
Kredyty gotówkowe Kredyt na umowe o prace na pol etatu 28 Luty 2016
Kredyty gotówkowe Pomogę renegocjować umowę kredytową - skutecznie. 10 Lipiec 2014
Kredyty gotówkowe Czy można zaciagnąć kredyt gotówkowy kiedy ma się umowę na czas określony 25 Luty 2014
Kredyty gotówkowe kredyt na umowe zlecenie bez bik - jaki zaciągnąć ? 19 Wrzesień 2013
Kredyty gotówkowe Kredyt na oświadczenie do 200 000zł 23 Styczeń 2019

Poleć tę stronę