Kredyt oszczędnościowy getin bank - jakie są wasze opinie?

Dyskusja w 'Kredyty Mieszkanie dla Młodych' rozpoczęta przez użytkownika milka789, 19 Luty 2014.

  1. milka789

    milka789 Member

    Dołączył:
    15 Luty 2014
    Wiadomości:
    63
    Docenione treści:
    1
    Witam

    Jakie są Wasze opinie na temat kredytu oszczędnościowego Getin Bank ? Myślicie, że warto podjać takie zobowiązanie, albowiem przyniesie ono potencjalnemu klientowi korzyści? Zastanawiam się czy jest to dobra opcja na rynku finansowym ?
     
  2.  
  3. miki22

    miki22 Member

    Dołączył:
    24 Luty 2014
    Wiadomości:
    42
    Docenione treści:
    0
    Uważam, że Geting Bank to dobra instytucja finansowa, wszystkie jej produkty są dobrej jakości, a dodatkowo są też przyjazne dla klienta. Takie zobowiązanie łatwo więc się spłaca i nie narazasz się na niepotrzebne koszty. Myślę więc że warto:)
     
  4. Iwanowski1990

    Iwanowski1990 New Member

    Dołączył:
    19 Lipiec 2015
    Wiadomości:
    10
    Docenione treści:
    0
    moja siostra tam miała i była zadowolona, co do szczegółów i warunków każdy przedstawiciel w banku Ci je przedstawi
     
  5. ulicafinansowa_pl

    ulicafinansowa_pl Member

    Dołączył:
    20 Luty 2015
    Wiadomości:
    98
    Docenione treści:
    3
    Tak naprawdę taki kredyt to tylko kolejny chwyt marketingowy, Kredyt wcale nie jest bardziej opłacalny.
     
  6. Dominik Maset

    Dominik Maset Member

    Dołączył:
    19 Wrzesień 2015
    Wiadomości:
    47
    Docenione treści:
    0
    ja tez jestem zadowolony z tego kredytu :)
     
Inne zbliżone wątki do: Kredyt oszczędnościowy
Forum Tytuł Data
Kredyty Mieszkanie dla Młodych kredyt z MDM ,umowa zlecenie,inne raty 18 Październik 2015
Kredyty Mieszkanie dla Młodych PKO kredyt dla młodych małżeństw -jakie warunki kredytu? 3 Marzec 2014
Kredyty Mieszkanie dla Młodych Kredyt Mieszkanie dla Młodych - Czy warto? Ile można dostać dopłaty? 13 Luty 2014
Kredyty Mieszkanie dla Młodych najlepszy kredyt dla nowożeńców 21 Sierpień 2013

Poleć tę stronę