kredyt przez internet bez wychodzenia z domu - czy jest to mozliwe?

Dyskusja w 'Szybkie kredyty' rozpoczęta przez użytkownika kras, 31 Sierpień 2013.

  1. kras

    kras Member

    Dołączył:
    31 Sierpień 2013
    Wiadomości:
    50
    Docenione treści:
    0
    witam

    czy
    kredyt przez internet bez wychodzenia z domu jest naprawdę możliwy?
    czy to tylko seria reklam jakimi karmi nas telewizja??
     
  2.  
  3. barbara1985

    barbara1985 New Member

    Dołączył:
    7 Wrzesień 2013
    Wiadomości:
    12
    Docenione treści:
    1
    Tak, jest możliwy.
    Polecam Vivus albo OK Money - pierwsze pożyczki do 1000 złotych są za darmo.
     
    Last edited by a moderator: 8 Październik 2013
  4. adol

    adol New Member

    Dołączył:
    16 Wrzesień 2013
    Wiadomości:
    26
    Docenione treści:
    0
    Są takie instytucje, które oferują nam wzięcie kredytu bez wychodzenia z domu, aczkolwiek oczywiście mówimy tutaj o znacznie droższych kredytach niż te, które sami załatwiamy w bankach, a więc ta opcja nie jest na pewno najlepsza.
     
  5. Finane

    Finane Member

    Dołączył:
    14 Sierpień 2013
    Wiadomości:
    130
    Docenione treści:
    0
    Drogi @adol, kredyt możesz wziąć tylko w Banku i nigdzie więcej, poza Bankiem możesz wziąć pożyczkę.
     
  6. konrad29

    konrad29 Member

    Dołączył:
    10 Październik 2013
    Wiadomości:
    36
    Docenione treści:
    0
    Jak najbardziej jest to możliwe. W niektórych przypadkach wówczas jeśli bierzesz kredyt powtórnie, a w niektórych nawet po raz pierwszy. Jednakże nie jest to najlepsze wyjście, bo to nie jest tani kredyt.
     
  7. eweline1989

    eweline1989 Member

    Dołączył:
    23 Luty 2014
    Wiadomości:
    29
    Docenione treści:
    0
    Witam Serdecznie.

    Wtym banku akurat jest to mozliwe wszystko odbywa sie online i przez kuriera!!


    Ja proponuje karte kredytowa sama sprawdziłam i faktycznie nie potrzeba zadnych dokumentów potwierdzajacych dochody .
    Proponuje ludziom w potrzebie oferte banku Link pod spodem .. karta kredytowa z limitem min 1100 zł bez zaswiadczen o dochodach . Ja pracowałam na umowie zlecenie a w dodatku juz byłam zadłuzona.
    Wiadomo ze nie dostałabym w innym banku karty kredytowej na umowie zlecenie a w tym dostałam bez problemu i nie trzebababyło udokumentowac swoich wynagrodzen w dodatku mozna połaczyc dochody z chłopakiem lub mezem czy zona wtedy dostaje sie wiekszy limit . A najfajniejsze jest to ze jak kurier wróci do banku z podpisana umowa to kwote jaka ci zaproponowali moga przelac ci na konto zanim przyjdzie karta z pinem ty juz posiadasz potrzebne ci pieniadze.
    Przez link wypełnią Państwo wniosek , nastepnie dzwonia aby upewnic sie ze jestesmy zainteresowani oraz pytaja o zarobki itp... w rozmowie telefonicznej odrazu mówia czy dostaniemy limit kredytowy i na jaka kwote a nastepnie wysyłaja kuriera z umowa . Po podpisaniu umowy i daniu ksero dowodu osobistego czekamy tylko na karte kredytowa. W razie braku pracy mozna na rok zamrozic spłate karty całkowicie za darmo bez dodatkowych odsetek. Naprawde polecam ja równiez posiadam karte i jestem zadowolona. Wypełnij wniosek napewno oddzwonia
    eweline1989.produktyfinansowe.pl/e/lead/857/
     
  8. Joanna41

    Joanna41 Member

    Dołączył:
    29 Styczeń 2014
    Wiadomości:
    101
    Docenione treści:
    0
    Ja tego typu pozyczke bralam w http://pozyczka24.info.pl. Decyzje mialam jeszcze tego samego dnia, a zaproponowane mi raty byly bardzo niskie
     
  9. shine

    shine New Member

    Dołączył:
    11 Wrzesień 2014
    Wiadomości:
    18
    Docenione treści:
    0
    21 wiek, teraz wszystko jest możliwe :) Najlepszą jak do tej pory firmą internetową z pożyczkami według mnie jest http://www.pozyczki-bez-bik.pl ;)
     
  10. deevi

    deevi Guest

    Polecam, duży wybór pożyczek, pierwsza za darmo - bez dodatkowych opłat :)
     
Inne zbliżone wątki do: kredyt przez
Forum Tytuł Data
Szybkie kredyty kredyt na dowód przez internet - zalety i wady 26 Wrzesień 2013
Szybkie kredyty kredyt od ręki przez internet 23 Lipiec 2013
Szybkie kredyty Poszukuje banku, który udzieli minimum 500 milionów zł kredytu. 6 Lipiec 2018
Szybkie kredyty Gdzię dostanę szybki kredyt na dowód osobisty? 16 Maj 2018
Szybkie kredyty Szybki kredyt w Alior Bank? 3 Marzec 2014

Poleć tę stronę